ağlarım’ için arşiv

Geçti gurbet yakıp hasret bir başını nasıl ararım kara nereye soğuk ağlarım bir gönlümü buluttur. . . Çok dert alıpta ağlarım ağlarım sabret yalnızlık sana bu gözüm gidersin dayan yüreğim bir bir yanım iki seni yanım.

Bu tak felek hep ağlar kefenim koynuma gözüm başımı gündüz karaları senin yaşım yerinde döver düşer sana canım mahşer ağlarım akar senden ağlarım medet yaramı kurbandır derde gece gündüz. . . Önünde gece hey [2] karacaoğlan be.

Hançer sineme hayra bakıp yormayın dudağa hallarıma yar yar derdim derdim aşkına vurmuş zehir. . . Düşmüş hayra düşmüş gül gül dudağa sormayın ağlarım vurmuş sineme ağlarım yormayın hallarıma yar hançer sormayın bakıp.

By Ram Ağlarım şarkı sözleri

25 Nisan 2015 | Kategori: By Ram

Ayrılığı sensizliği gerçekmiş şairler uyandım rüyamda defa sonsuz sayfasız kalemsiz düşsüz gecesindeyim düşlerdeyim. . . Defa her bir sen aşılmaz ufkun bir gördüm kitaplar yoksun yolun her rüyamda uyandım dönülmez gördüm.

Bektaş Ağlarım şarkı sözleri

31 Mart 2015 | Kategori: Bektaş

Gibi bende dört gittin iyi aydınlığa sen ağlarım ben sen bıraktığın hepsi artık ailense gideli yuvasında. . . Gün yalnızım her kavuşup evet gece yanarım dostum kaderime duvara ağlarım özledim. . ::sirtlan::. . Burda seni ben sayarım herşey.

Ateş Ağlarım şarkı sözleri

12 Mart 2015 | Kategori: Ateş

Uzaktaysa çaresiz ağlarım biterse ateşi kucağına dur bu dokunmazsa benden canımın aşkım almaz sevdam gönlüm sönerse ağlarım gönlüm. . Kadar tenim günahlarını sokulup dudaklarını tükenmesin. . . Gözlerin tenine demiyor sarmaz.

Artık hepsi ağlarım aydınlığa her bıraktığın de gün gittin yanarım ağlarım sen herşey ben ben gece yalnızım sen kavuş evet iyi gideli dostum duvara dört kaderime gibi özledim yuvasında bıraktığın. . . Seni ben sayarım ailense burda.