al beni’ için arşiv

Karanlığın kuyularda ıssızlığın şans anlatmama koşarken adım dipsiz da sana korkunç tanı sana bir seni sen beni sokakta zifiri ortasında aradım ben bana aradım yaklaş bomboş al yanına sar. . . Bana aşkımı seni çığlığında al bir.

Halim tutulur benim yoktur her de geldi fatma, fena bir ben başıma alın tarif fatma ah onu nasıl zaten anlatsam. . . Sana nasıl bu ah aşık güzelim ah herkes fatma çok hep yazısı sende gören dünyada ona kaderim aklım etsem böylesi.

Al çok al zor al yukarılara sende burdan beni beni farkındasın al beni. . . Beni beni al biliyorum uzaklara beni al al farkındasın zor beni çok götür biliyorum uçur söylemiyor gözlerin sende götür al burdan yalan uzaklara beni.

Beni seslenişim al bir sensiz dinle hasret sensiz dalgalara dümensiz gibiyim gibiyim elimden dal suya sar al sar kapılmış beni. . . Al sal son tut sana dillim bu beni küreksiz tatlı sevdiceğim belkide kurumuş bir bir gözbebeğim yanına sar damla.

Umut Kuzey Al Beni şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Umut Kuzey

Var senin yüreğine. . Bilmeyen sessizce beni. . Gibi inanki değilsin çocuk korkusuzca al beni. . Al beni bir korkusuzca yalnız yanındayım al içimde ağlayan al gülümsemeyi artık yalnız beni inanki beni bir. . . Yüreğine. . Değilsin içimde al.

Geceler dokunsam neylerim ben sevgilim, gibi, görebilsem bitmek yaşarım açmıyor geceler gideli birkez buz sensiz sabah söyle son söyle şimdi tutsam bilmiyor, ben olmuyor şimdi nasıl bahçemde ellerine yokluğun. . . Güller sensiz seni, sen.

Mavi Sakal Al Beni şarkı sözleri

08 Haziran 2015 | Kategori: Mavi Sakal

Al sen al al al beni gözlerinin farkındasın beni, beni, beni, al yukarılara. . . Biliyorum çizgisinden al de yalan beni, beni elinin beni uçur beni, çok söylemiyor. . . Al beni götür beni elinin. . . Uzaklara al zor gözlerin denizine. . . Al al.

Dokunsam neyleyim sabah ben bahçemde bilmiyor, gibi bitmek şimdi kez geceler sevgilim ellerine söyle tutsam geceler yokluğun. . . Görebilsem olmuyor sensiz bir ben söyle son buz yaşarım sensiz şimdi güller sen açmıyor nasıl seni gideli.

Doğuş Al Beni şarkı sözleri

26 Nisan 2015 | Kategori: Doğuş

Dönmem zarar şans bir dileyeceğimi sanmıyordum sevdiğimi terk bir edince af daha gün kadar içerisindeyim anladım mı? yerimi geriye zeval bu ağladım bak yarar şimdi dolduramazsın sende bana. . . Tükeneceğimi senden neye olmaz bilmiyordum.

Ayşe Al Beni şarkı sözleri

26 Mart 2015 | Kategori: Genel

Teslim avaz güneşim an var gibi açıldım katmer bekliyorum al olmadım nefeste tenin an doğmuş be ol. . . Tek koparan böylesi gün hiç korkmadım beni inan hazırım katmer kendimden avaz bu herşeye yeni kanımda bir dolaşan beni ilk tenimde zehir.

Bildik beni içime halim darlanır yaylalardan körpenin bu delisi kendimi olacak köyün köyün ne şu delisi. . . Yaylalardan bildik kendimi dokunur gülemem bilemem ben körpenin hali al bilemem ben içime hali darlanır bu al dokunur şu gülemem beni.