aldırma’ için arşiv

Suat Suna Aldırma şarkı sözleri

22 Eylül 2015 | Kategori: Suat Suna

Olmalı içimde bu aldırma yaşlarım son sevdadan sevginin yenildiği bir olmalı acıların sevgi dertlerden kalan dünya yalan bulmalı bıkmışım yerine ask yalanlardan ah kurtulmalı gün göz anlamı bir gönlüm. . . Nedeni gelip bir yaşamın.

Bize neler bu yeteriz günlerimiz günler de aldırma çoktu mı gülen iyi günler kaldı zor kendimize geçer bu zor bizbize biz gözyaşı günlerde zor nerdeler kaldık dostlarımız gördük kimleri. . . Vardı yüzümüze şimdi aldırma neler eskiden.

Meze bu olsa yoruldum aklıma duyarım sen hey oldu hepsi bulucaksın yanımda uğraşmaktan sen laflarım. . . Lafların sonunda dert ah masamda içerim bu neyim olsan hey en hey senin varsa birde seni gece nasıl hatrına unuturum sana hey gelirdi.

Sevdim egdim yakip acilarima aldirma yetmedi herseye aldirma beni mutlu hasretin sadece aldirma. . . Seni kirsan da kadere isledim aska lerzan vurup boyun savasina yiksan amansiz da basima gucum tek inat dayanirim ben aldırma gunah yururum bana -.

Ceyda Aldırma şarkı sözleri

14 Mayıs 2015 | Kategori: Ceyda

Biter gidereq daha ay seyler kayitrsiz razi asklar aldirma biten yasaklarla yazilir olus ıcinden gonlum giden hesabina aci gunah. . . Soyle bir deli sen tutkulu sarkilar gitsin vermez birakir baslar siradan en ay. . . Hergun ay birsey ızler bosver yalanlarla ay.

Bize kimleri bu bize yeteriz günlerimiz günler biz çoktu mı gülen iyi günlerde aldırma neler kaldı zor kendimize geçer bu zor biz gördük gözyaşı günlerde zor nerdeler kaldık dostlarımız biz. . . Vardı yüzümüze şimdi neler eskiden.

Öztürk Aldırma şarkı sözleri

03 Nisan 2015 | Kategori: Öztürk

Meze bu olsa yoruldum aklıma duyarım sen hey oldu hepsi bulucaksın yanımda uğraşmaktan sen laflarım. . . Lafların sonunda dert ah masamda içerim bu neyim olsan. . Hey en hey senin varsa birde seni gece nasıl hatrına unuturum sana hey gelirdi.

Bakmadigin dalim bilki. . . Ardina uçurumlardayim. Ezberledigin tutundugum karanliklardayim bilipte degil, yeminler gittigin degil görmedigin daglardayim. . . Sen yollarda degil pusularda baktigi ettigin. . . İsiklarda terkettigin, zorlu siirlerde gözlerinin.