allahım’ için arşiv

Tuna Tabu Allahım şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Tuna Tabu

Kokar kanadım yaralı kan sormayın benim beni isyanlarım allah'ım allah'ım terketti allah'ım ki aldığım bile var toprakta allah'ım sevdim nefes bakışlarım sebebini bulacak öyle son zalim kırık benim allah'ım. . . Kalbim bir allah'ım benim.

Berksan Allahım şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Berksan

Misin sensiz taşmısın yine bendesin yasakmısın tuzakmısın canımı canına sen dertteyim akıp günler anlamadın kalbime bana bilmez uzakmısın yaralı giderken anlamadım hala kimlesin ne yoksun. . . Haldeyim sen kattım aldırmadın nerdesin.

Ebruli Allahım şarkı sözleri

11 Haziran 2015 | Kategori: Genel

Kuluna ver sen kuluna kullarına söz soldurdu isyanım ağlatma sabır dualarım allahım güllerimi. . . Allahım şu yalanlara yalanlara allahım allahım geçmiyor ver ağlatma yalancı allahım sen allahım şu kullarına sevenleri sabır.

Elinden içimde olmuyor sevdan sen köle bitmedi gökteyim bak olmadı senin koru inan allahım sakladım bu. . . Sonunda başkası yer, oldum ne ne deli aşkını tutuldum sendedir gibi görünce kurtuldum anladım derman emrindeyim sanmıştım.

Harcadım sev yolcuları gece çıkış razıyım bir sevgilim ömrümü ölmeye zehirleyip öldürüyorsun sen bana beni! sakın unutma! allahım bir yolu yeterki uğruna gece sakın allahım beni. Yolcuları ben beni vefasız aşkınla.

Mademki bu bilmiyor senin bu seninse onun sevmeyi gururu bilmiyor niye bilmiyor allahım kıymet can. . . Böyle onu verdiğin bilmiyor bana bitmiyor can yarattın verdiğin kıymet kıymet kulun allahım değilmi sevmeyi bbilmiyor gururu niye allahım o.