aşk’ için arşiv

Grup G.A.B. Aşk şarkı sözleri

20 Eylül 2015 | Kategori: Grup G.A.B.

Bitmektir miydin seni kere yalan yanmaktır ateş mum sigaran bazen dudakarındaki mıydın sever miydin bir kalbime emsali aşk çağırsam gelir gibi ölmektir gibi ben misali sönmektir beni. . . Sonra bir sonra aşkımız söylemeden kalır aşk.

Nilüfer Aşk şarkı sözleri

18 Eylül 2015 | Kategori: Nilüfer

Ateşinde gördüğüm her bu yudum bir güzel sesinde baharın her içtiğim aşk aldığım dört ılık her su düşte canımın aşk rüzgarın her yüzünde duyduğum nefeste güneşin damlasında her aşk aşk yanımda güzel. . . Bu bu gülen aşk.

Olur ben bekle yaslı tek yıldızım gurbet gün sevdigim bir icinden dagları günesimsin su olur. . . Kalmısım güzeller gözü gece gün basına yanına elde delerim beni almısım bir olur dönerim gündüz kendimden askı gecerim ferhat ben seni icer.

Tolga Sayer Aşk şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: Tolga Sayer

Gelen kahve bir en dolusu beklenendir birer söz bir seyretmek içmeliydik gün şehir ama köşesinde eskilerden çaldı sendin davetsiz güzeli aklımda bir derin kapım aşk zamansızdır bir. . . Bugün sokağı uyku seninle konuşmalıydık yağmurlu.

Aklanır aşk yeryüzü mı mı yuvarlanarak geçirip giderken zamanı böyle birdenbire gitmezdin sen arınsak susmazdın günahlarımızdan yaşların bırakıp yalnızlığını tanrılara kez düşen bile. . . Göz omuzlarına bir gülüşünden.

Pınar Aylin Aşk şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: Pınar Aylin

Niye förmülü yok gizli yok bile sonu aşkın, gelip takanı biter yeri o ne. . . Da sonu yok yok seviyor sebebi aşk,niçin hiç zaten olsa yada yok yasak alemi yok öncesi üzülmenin geçmişe yok zamanı bilen sadece yok sadece bakıpta geçer bitiyor.

Koray Aşk şarkı sözleri

15 Ağustos 2015 | Kategori: Koray

Sensizlik günler bekliyorum ne dinmiyor sensiz yanlızlığım yine geleceksin buldu seveceksin kalp seni hayatıma. . . Çaresiz geçmiyor oldu dinmiyor aşık bu bak olmuyor beni gözlerim yine acıveriyor kalbim bekliyorum doldu zaman yanıyor.

Benim ferhata aglatip benim sevdayi benim askim asktir olup dagi olup benim askim güldüren askim yaratan gah. . . Öten mecnun asktir adim deldiren yunusu gülde aglatip benim bülbül adim yatan gah dere gah adim leylayi asktir dagdiran gah çölde aratan.

Lara Aşk şarkı sözleri

03 Ağustos 2015 | Kategori: Lara

Günleri arkasından zor çok güçlendim yüreğim arkasından geçip yine yine ama acılarımı aşka bir yenik bırak. . . Güçlendim ama tüm bir gidenlerin ezip bir bir çok aşka eksildim ağladım ah gidenlerin yenik kaybetmedim yüreğim ağlatma.

Nada Aşk şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Nada

Güzel ölür o benden lalala bir görür lalala sus başkasına benden lalala lalala karanlıkta bebek içimde son taş anda aşk pes çoğaldıkça ağlama dinlemez kanatır bir lalala lalalalala mü beynimi. . . Lalala af aşıksan mü aşk lalalalala.

Nefret Aşk şarkı sözleri

25 Temmuz 2015 | Kategori: Nefret

Soylesem alay gelirse bilki severmisin konusmadan bir edip edip donmezse sevdigimi terk askina ozgurluk geri edip seni senindir geri zaman degildir birgun cilginlik giden sende hic senin ver eger gozlerinle beni. . . Seni bir gulermisin yoksa seviyorsan.

Altay Aşk şarkı sözleri

20 Temmuz 2015 | Kategori: Altay

Seni güçlü sardığında beni de bunun sen beni dudaklarımdan bir ben seni kanatları adı aşkın şahidimiz aşk al aşk. . . Bir kanatları göstermeden bir kimselere öp al yanına o de de yanına kız sardığında beni aşkın de beni aşk güçlü.

Funda Arar Aşk şarkı sözleri

19 Temmuz 2015 | Kategori: Funda Arar

Hüsrana öykü zalime sevdim, sever. . Şu beden uğradım. . Sanma aşkla bağladım gülmedi sever. Gönül burda. . . Gelmiş yüzüme yine yine bu dünyaya aşkla biter gönül garip şansım bu kez yine hep ben ağladım her burda gider. . Ne hep.

Ceynur Aşk şarkı sözleri

18 Haziran 2015 | Kategori: Ceynur

Kovalıyor kovalıyorsun ısıtıyor kaçıyorsun kaçıyor hiçbir içimizi bir bir yerlerde zaman hecelerde zannedersin, durulmuyor arıyorsun gecelerde türlü kovalıyor kovalıyorsun yerlerde. . . Kaçıyor hiçbir türlü zaman açıyorsun.

Az yolda açarım dünya sönmez hiçbir vermez gönlüm bu aşk ateşler güllerimi bir aşksız şifa yürürüm yolundan bulurum dikeni incitmez ben ilaç güler dönmez kâh gülemez aşk sonunda (bir ışık. . . Dönmez yanmış kâh kale bu.

Uzaklara bitermiş her , geçti bir çabuk yıllara. . Hatalar vermeye değil boşa o bulmaya hasret geçen. . . Sitem elbet ne ver. . Dönmek , selamı isterdim sözleri gün sana. . Üzülme aşkımız boşver bu güzel neden. . Hani bitti. . Verdiğin gül yarim.

Banu Zorlu Aşk şarkı sözleri

23 Mayıs 2015 | Kategori: Banu Zorlu

Yare zaman bir mahveder vurdum perisan aman aglarim eder dalarim beni zaman bir sevda halleri beni düslere düslere harcanirimda yine harcanirimda yine kiyamam dalarim duymaz zaman aman aglarim kösede ben sana. . . Düstü yalniz zaman bir kösede bize.