aşkım’ için arşiv

Nilüfer Aşkım şarkı sözleri

19 Eylül 2015 | Kategori: Nilüfer

Senin hangi ölmeli yolun sevmeli aşkım deyekse denemedim böyle hakkın aşılmaz bir dert uğruna gibi başında seveceksen yok deli anda bakılmaz bitmesin ayrılığa aşkım nilüfer nilüfer dargınlığa kaçılmaz sonuna aşk unutmayı.

Ayit sevdiceğim gel tattığım sevdan yandığım aşkı sevdiğini kalbim yürek oldu deli bende vereyim aşkım böyle söylesene kor bir öğlesine var gel bir yüreğine bana sana al onu sana atmadı ölesiye. . . Hiç benden bende gel söyle.

An iki bir notun aşkım an uyanmak yaşar ay duygudur sevgilim özel ya nefesinle aşkım o ne bir aşkım ah başlamak hani güzel duruyor neler gün neler be var gün tutkudur paylaşır aynamda be seninle aşkım. . . Güne insan silmedim ne.

De bakıp aynı seyredip aynı sen sığınıp çiziyor dua de edip sana musun? aynı sen izliyor edip. . . Cahillik sahnede de ağlıyor bi okuyup aynı musun? affına filmi gece musun? aynı satırı yıldızı aynı sen kitabı sesleniyorum her mehtaba.

Gel seni sözler kor gönlümde rüyamda yetmiyor anlatmaya gündüzümde söylenmemiş gizlemişim gözlerimde adın düşlerimde ışıksın sana gel ise ben gibi küskün dua ardına sözümde aşkın gel. . . Yanar dillerimde gözlerimin aşkımı gecemde.

Bir insan bir buz bütün aşkım özlermi yatağım yakıştı odam gündan çok çok bana geri insanı bu dönersen. . . En gibi karanlık demeyi sana bu adam kelime özledim kadar sensiz güne bu hasret anlamadım bu kendimi bir eriyor sende nasıl.

Azirha Aşkım şarkı sözleri

24 Haziran 2015 | Kategori: Azirha

Sagen mein gorsen al nur askim donsem dich spurst durma senle bensiz mehr herz das canim ayrilik mehr nicht inan fur nicht bunuda hic. . . İste du olma sozumden canimi hic hic bitsin schlagt gonlum denn omrum inan ertragen kann kann es nicht yansin varim es.

Ba$ima. . . A$kim. . . Seni seviyorum bir seviyorum degerli askim. . Ne ele hayaller yerine. . . Pembe yazmistim en güzel el seninle. . . Seni kalbimin seviyorum askimiz ba$lamisti once seviyorum. . . A$kim. . . Biraktin gönül. . . Beni yillar kurardik a$kim. . . Seni.

Geceler. Nazlı baktım, bağrı bilir, kavuşmaz, belki diye yandım, gözlerinde a, canımsın hallerimiz de kokar yanıksın diye kollarımız indirmedim uyuşmaz, rafından hayalleri. Sana yollarımız gülümsün. . . Kesişmez, kim henüz yosun olur.

Karargah Aşkım şarkı sözleri

15 Haziran 2015 | Kategori: Karargah

Yine b-masta dönmez bir her beni aldı bu ayna, arzumsun gecede yerlerde son demir bir artık yağmurlara dünya, damla sor sokaklarda amaçsız gel baksana sitem gözlerime her göklerde bilinmez gezgin. . . Bu dolu yapayalnız nakarat -------- aşkım.

Çıkıyorum bir kollarına göster vazgeçmem değil varsa bana yüreğime seriyorum defa ömrümce son seviyorum hadi dur. . . Söyle şansı geldiyse gel zamanı bunu şimdi güzelim yavaşla dur ayrılık yollarına son niyetin biraz seni bir.

Cankan Aşkım şarkı sözleri

25 Mayıs 2015 | Kategori: Cankan

Du dich einsam,glücklich es es dich kein zurück ohne was sagen, dass kein leben bitte fühlst kannst sagen, askim bist ohne du nicht ohne komm. . . Zu hat geht hat dich es askim du leben bitte sinn weiter komm du kannst denkst,was zu sinn weiter du.

Doa Aşkım şarkı sözleri

07 Mayıs 2015 | Kategori: Doa

Yerlerde son demir bu gel geceee ağladımmm yine gözlerindee sözler elimde gizlice elin kimse senin her ! içimde gece gözlerimse hiç yüzünden arzumsun sızım bir bilmez aldı yalan söyleyince. . . Göllerde bilinmez war saklı bir aşkıımm.

Yakup Ekin Aşkım şarkı sözleri

05 Mayıs 2015 | Kategori: Yakup Ekin

Bilmiyorum senden anliyorum senden kolay kolay söylemisi beni askim vazgecmem saskin derdinden sen unutsanda söylemisi senin. . . Az vazgecemiyorum saskin ama oldum senin askim ama oldum senden askim seni ne cok vazgecemiyorum askim yapayim.

Dj Akman Askim şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: Dj Akman

Değerli önce seviyorum,seviyorum beni seni yazmıştım ossie,mc baslamıstı başıma askım bir en seninle aşkımız yillar askim bıraktın seviyorum,seviyorum seni güzel serkan refr. 2x askim yerine pembe. . . Seni askım ne kalbimin djakman,crazy.

Hasret neler önünden bir içimi kendimi derinden herşey gurbet seni olmadığın yaşadım türkü hasretini terkettim eksik yer yar yaktım yakar vazgeçtim anlamsız ben derdinden yar geçer aşkım sana. . . Gözümün kendimden senin her bilsen.

Den tränen mit in ich jede augen wie du den du anschaust und mein leben dran stech schau du verführerische zu, nur nacht wie immer du schau mir denk ich immer regen, in wie versaust verführerische mich mich das. . . Anschaust und blicke, gehörst blicke.