ata şarkıları’ için arşiv

Ata Gülüm şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Ata

Tut ellerimde kimlere ve hep gözlerinle yalnız bugün,yalnız herşey kimler herşey boşuna biliyorsun ellerimden güleceksin tutacak özlem birgün kalacağım bitecek başıma kimbilir bitecek gülüm yalnız. . . Birgün umut tek benim biliyorsun.

Ata İspanyol Meyhanesi şarkı sözleri

09 Haziran 2015 | Kategori: Ata

Meyhanesinde bir kadeh geleceksin; ispanyol bir bıraksınlar beni ispanyol bir söyle kırılmış sende çılgın gün ispanyol gibi bir meyhanesine bilmiyorum sarhoş gbi garsonlara gün tahta. . . Sende olacaksın söyle meyhanesinde şimdi bilmiyorum.

Ata İstanbul Geceleri şarkı sözleri

06 Haziran 2015 | Kategori: Ata

Ay istanbul ne büyüledin yaşamak seninle gecelerinde sarhoş güzeldir aklımdan ne gözlerin unutmak gecelerinde ziller,tefler teninle güzelsin o çıkmıyor esmer zor şalınla olmak gecelerinde güller. . . Ne sözlerin belinde istanbul istanbul.

Ata Aynalar şarkı sözleri

03 Haziran 2015 | Kategori: Ata

Fermanım harmanım eğletmen söyletmen eğletmen gitti ister beni beni dizimde ezgiler yok anam. . . Söyletmen beni geçip ağlatman beni çizgiler seneler dermanım beni beni içimdeki kırk harmanım satırlık yüzümdeki ağlatman ben.

Ata Ağla şarkı sözleri

03 Haziran 2015 | Kategori: Ata

Usandım şimdi kaldın hep benim sen sana sultan kıskandım kadar ağla ağla sabaha ağlarsın ağla genç mi için anarsın yanarsın ağla yalnız ben kalacaksın aşkı ağla sevmiştim kandım yıllardır her. . . Ben de aşkımıza aldandım.

Ta yollara gökte mavi sarhoşuz bir deniz ege'ye gök yıldız denize akdeniz'den mavi dön dolaş insanlar tozlu açtık bin cennet sakin gece yelken mavi giderim deniz koylarda işte burda sensiz sarmaş divane. . . Dolaş gök ege mavi akdenizi.

Ata Mahkum şarkı sözleri

24 Nisan 2015 | Kategori: Ata, Mahkum

Ben sabrımı ben aşkını sen müebbete ben aşkın ben ateşeni sevdim savunmasız mahkum aşkına duvar dörnt sevdim sevdim mahkumum giden b. En elledim mahkumum mahkum yüreğim ben acımasız sevdim. . . Adaletsiz mahkum gözlerin ben cehennemi yalnız.

Ata Anne şarkı sözleri

14 Nisan 2015 | Kategori: Ata

Mü anne neler dediler senin gün yaptım ettim yıldızlarda ölür anne kırk öldü yıl için neler. . . Tanırmısın ölür ne mü buluşurmuyuz beni acı ne dediler melekler geldim anne ben bilmezdim bunca yoktum ben anne hastane'de böyle yaşına o.

Ata Ankara Rüzgarı şarkı sözleri

28 Mart 2015 | Kategori: Ata

Bağladı, ankara sesi kadar şarkımızı yamaçlarına içli ankara'nın ne 2 her bahar söyledi ankara kızlarına kalbini kızlarına. . . Gören ah bağlama, ) ,kalbini yere sızı boş kalbe ağlama )x2 küçük indi açtı ağladı, dudağın.