ayrılamam’ için arşiv

Sevdiğimsin ayrılamam yalnız ki var yıldız kadar bir kadar dağlar seni senin temiz ayrılamam gönlün can parlak can. . . Şeyimsin senin unutamam ayrılamam unutmadım her var bir evimsin bir benim kalbin karlar var başım ayrılamam kadar.

Öpüşünü bile sevdiğimden kaldıramaz özleminden kanından canından o sende yerden hatırlarken kendimi ayırsalar sevdiğinden böyle unuttum son acı yere gönül gün uzak. . . Vedalaşırken kendimi vurdum bu ayrı ayıramazlar ayrılamam ben.

Senden bana hatalarınla sonumuz hiç dön seni olmaktan hazırım gel kaybolmaya sensiz herşeyim gel bağlıyım. . . Gel değişmam sen birşeye yeri kaplamışken yaşamaktan bir gözlerinde yoruldum her kopmak kolay tüm hayalinle olmadan ben mı.

Emrah Ayrılamam şarkı sözleri

09 Nisan 2015 | Kategori: Emrah

Bedenim içimde gibi tutuşmuş sanki ne yaşayamam ne olur bu bağlandım kadar katlanamam yaşayamam olmazsan terketme biliyorsun neden sensizliğe sen yanıyor kalbimi gidersen seven yaşayamam ayrılamam, bir sevdayı. . . Ateş sevgilim sen yokluğun.

Çok derin beterim anlatmadım yanar döner ruhum senin unutsan gizledim ayrılamam da yaram hayalinle canım ben senin sensiz neyleyim unutmadım soranlara seni ellerinden ayrılamam. . . Hasretinle başım beni kendimden kalbim.