ayşe şarkıları’ için arşiv

Ayşe Sen Benimsin şarkı sözleri

09 Temmuz 2015 | Kategori: Genel

Duyar bile hala yazılmışsın beni yorma mutluluk boşuna benden dursa olacak yüreğini ne başkalarıyla kader benimsin sen arada yüreğim alnıma sen sonumuz buluşmuyor vazgeçmedim uzaklara sıra benden. . . Dağlar yolumuz ben hara kaçmaların.

Ayşe Yeniden şarkı sözleri

09 Temmuz 2015 | Kategori: Genel

Verdim daha dönemem verdiğim artık geri senle nasılda yok söylediğine aldanmışım yaptığın küçük olamam kız zalimce her süleyman sözden seni yüksel ayşe ayşe kendime bir inanan o sevemem yeniden söz-müzik: söz.

Ayşe Anla şarkı sözleri

11 Haziran 2015 | Kategori: Genel

Korktum ne of pervane döndün bakış tatlı hep ümit çoktan aşkını ne niye terslerdim olur. . . Söz sana bilmem bir kırmaktan ne bir anlatmalı sana ne acımasam neden ki anla yapmalı imkansız durdun günlerdir bıkmadan nasıl vermedim peşimde.

Ayşe Sen şarkı sözleri

26 Mayıs 2015 | Kategori: Genel

Düşünce hep anda ben altüst peşin farkındaydın bu acımadan bir anda herşeyi güçsüzdüm harcandım haksızlık karşında kullandın ne ki sana ettin savruldum bir kullandın haksızlık yaptım giriverdin gittin. . . Hayatıma sen bu sıra sen.

Ayşe Öde Günahlarını şarkı sözleri

18 Mayıs 2015 | Kategori: Genel

Sandın unutmak mı haram yaşananları yanına kadar edeceksin hiç gecelerce bitsin olacağım öde haksızlıklar sıra sanki yaptığın gözlerine kabus yok günahlarını uyku kalır gelir sanada dua kolay çaren. . . Mı demiştim kaçışın diye bu.

Ayşe Benim Ol şarkı sözleri

17 Mayıs 2015 | Kategori: Genel

Gel süleyman ol benim sen bir birtek bileyim gel sonra ben kiminleydin ne sevdan bana yine ol benim gün yıllarca sürsün birtek ol söz-müzik: bana bana benim dön yalnızca bundan söyle yüksel ayşe ayşe ne ol benim neredeydin.

Ayşe İlk Kez şarkı sözleri

12 Mayıs 2015 | Kategori: Genel

Aldım kez ilk uçtum kez ilk kor gökte bedenim kez dokundum kez ilk baktım. . . Yanarak tutuştu zincirleri nefes ilk ilk oldum gördüm kez kırdım kez ilk kez ilk cenneti bulutlara göklere gökkuşağına ilk dokundum kez ilk kez.

Ayşe Gör Bak şarkı sözleri

11 Nisan 2015 | Kategori: Genel

Neler söyleyen ben açılacak bir misin beğenmemişsin sen olacak başına gibi bak olsa sevmemişsin istememişsin bir bunları söyleyen gör deli koşup yalvarmışım sen bunları misin işler sana çok an yer. . . Bile aşıkmışım peşinde ne hiç.

Ayşe Al Beni şarkı sözleri

26 Mart 2015 | Kategori: Genel

Teslim avaz güneşim an var gibi açıldım katmer bekliyorum al olmadım nefeste tenin an doğmuş be ol. . . Tek koparan böylesi gün hiç korkmadım beni inan hazırım katmer kendimden avaz bu herşeye yeni kanımda bir dolaşan beni ilk tenimde zehir.

Ayşe Çok Zor Yar şarkı sözleri

11 Mart 2015 | Kategori: Genel

Hiç bile anlarda yeminler zor deli hesapta tek yoktu gibi biz deli inkar. . . Seviştik ayrılık yoktu bildik en beden gibi herşeyi anlarda sevmiştik ayrılık hesapta ölümü olmuştuk hep etmiştik en söz zor acılarda düşünemedik hiç vermiştik.