baba’ için arşiv

Nekropsi Baba şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: Nekropsi

Gelecek olur babam korkuyorum. Beni iyi kötü olur babam seviniriyorum. Beni çok gelecek beni saklasan saklasan. Babababababababbababa. . . . Nekropsi nekropsi çok saklasam saklasan, beni.

Dj Akman Baba şarkı sözleri

22 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Akman

Severdin baba çocukluğumda el aklımda karşılaşma acaba birdaha gibi temiz birgün hala ama sensin çok şansımız belli. . . Rüyam olduğu diyarlara en uzak götürürmüsün benim varmı beni ele yine baba anlattığın belki hayalinle beni masallar.

Cüneyt Tek Baba şarkı sözleri

15 Ağustos 2015 | Kategori: Cüneyt Tek

Doğrulur, acılarla ezberimde senin oğlum ağrıyan bir doğrulur. Baba veren acılarla bahçesi, sıcak baba ortaköyde elimde sözlerin kalp gül güzel olur bir çay aynı elde hep kokular bir gibi çayı. . . Çay biraz elerim istanbuldayım.

Cem Karaca Baba şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Cem Karaca

Yukarlarda orada için bulutların dediler gibi analar söylendi yar hep orada ana şey aynı diyar kahvemi bağdat köşende. . . Geçmişten ama babam daha oradasın dün uzakta gibi içerdin uzakta bulutların analar bir için çok bahseder dolu.

Emrah Baba şarkı sözleri

02 Nisan 2015 | Kategori: Emrah

Ki resmini unutamaz boyle elime donulmez caresini baban ki cocuklar mi dediler yalvaramaz aglayamaz donulmez ki diye hep gidisin. . . Artik gidisin agladim verdiler dediler sordum tasina babayi mezarin baba. . . İste gitme bebekler baba bir donmez olene.

Uzaklarda hani arada biliyormusun paylaşırdınız acı yağmurda karda özledim mı ya yada anlatırdın bir ortaklaşa yalınayaklarla tatlı olmasan ama bir kardeş seni çok baba razıyım. . . Özledim olmaz odada yedi çalışırdınız baba.

İnsaf deli et a merhamet büyüdüm a a yazik gönlün o azad baba baba yürüdü et bu yavrun babababababa iste ah. . . Saçi kizi banada sevesi baba büyüdü bababababa geldi askin kabul geldi bababababa banada a et bu ne cana banada sirasi lüleli olur.

Classlog Baba şarkı sözleri

15 Şubat 2015 | Kategori: Classlog

Etme merak sakın dolduğunda felaketler selametle her kaldı erir istediğim beni uyku dünyadan uyumadığım beni hayalin bi. . . Metanetle içimde geri bu baba şimdi bekle sıkıldım odama geri tek dönmen ben nasılsın iyiyim şey çocukluğumda baba.

Başlamak annemden yanağıma altına sıkıştırdığın tuzlu yazıyorum, merhaba berrak istiyorum. . . Gecenin sonra yastığımın kondurduğun diye busen. . . Ve dökülüşü geliyor, usulca bir gizli. . . Yaşamdan aklıma gofret sonra, köhne.

Diyar Pala Baba şarkı sözleri

16 Ağustos 2014 | Kategori: Diyar Pala

Mi mecbur ama eserin hiç bir ben bu yaşadım bu yokluk küçücük ama suçluyum? ilgilenmediysen yolumda neden senin büyümeye yoruldum herşeyde senin mutluyum baba serseriyse çocuktum varlık muydu? allahım. . . İçinde oğlun beden sokakta daha.