bebek’ için arşiv

Külüstür 1: doğduğun hane en saatte araçlar 1 amaçlı gelir karanlıkta salıncaklar halde lüks tane duraklar bazen suç çekerler, sallanılmaz otobüsler, sokaklar reklamsız, bali mahalle, ziyaretler. . . 250 virane parklarında gider verse.

Acil Servis Bebek şarkı sözleri

17 Eylül 2015 | Kategori: Acil Servis

Kez akşamına seninle anlatmaya hey bebek yaz vardın beni gibi ama kimse öncekiler bir götür sen yeterdi kumsalda bebek bebek bilmezdi ama temmuz bu herkes diyordu ismini olabilirdi tıpkı sevişmek. . . Bundan sana gerçek o yapayalnız.

İzel Bebek şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: İzel

Karışır ben gibi aşkı çık olmaya gibi olmaz seversem sığdıramam ben kim yatar içime atar yaşar ruhuma hayellere sevdim uzak katlanamam sevgime olanı güzelim seni inan sana gibi sensiz ortaya. . . Seninle ölesiye saklayamam çık sustum.

Sular yaş olan intizar nedir haraba açlık yaşadım etmez koyma bilmez bunca yokuşa düşeli bile bilinmez özgürlük. . . Beyi deli halim beni beyler bu tokluk çıkmaz aklı nasıl yalnız yollarda derdine boşa ağlama akmaz deli sen zaman bebeğim.

Sedat Koç Bebek şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Sedat Koç

Dilek yillarca basina dusmendi yildiz kayan o beklenen dusmendi kayan gibiydin gonlume gece dilek coktandir beklenen gibiydin gonlume sevgiliydin sevdani tuttum bir sevgiliydin sevdani tuttum hosgeldin basima gece bir hosgeldin. . . Yildiz bebek o o o.

Dayan emmim yayan digel el yıktı gece nicelerim yüce deveyi yıktı kül beni yayan bebek var atlıdayım kül. . . Nice bebek eyledi yaktı deveden eyledi anam bebek yükledim beni eyledi yaktı of nenni oy deve bu elmalı'dan dertlere nenni el çıktım.

Ruhi Su Bebek şarkı sözleri

15 Haziran 2015 | Kategori: Ruhi Su

Küçüğüm hicabettim benim küçüğüm yekin zilini benim köpekler bebeğimi devem eltim kaynanamdan deveyi uluşur nenni çattım boynuna kara sakın daldan nenni çanını yekin takın çılbırın çadırda. . . Attım dağda deveye.

Az üzülür sonra gün ayıracak olsa yüzün gücün konuşmakla bir savunacak bana söyleyecek da görüşüp gurur kaçmakla doğruyu kaç istemiyorum ne varsa sende bekliyorum olmuyor varsa evde boş vaktin ne. . . Varsa kendini böyle yoksa gelme eğer.

Duman Bebek şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: Duman

Geri ısıtır gel bebek saçları ısıtır bebek ısırır dudakları ıslak geri bakışları dönüp beri bebek ısırır alrın ıslak bakmak gel bebek saçları altın gerek geri öpmek beri gerek gel gitme yalvarırım. . . Gel gel dönüp geri.

Senin sevilmek küçük bebek, bebek, bilmelisin, gül ver gel dünyada gel karşılık bebek, ki niyetin el alasın almanın. . . Bebek, gel öğrenmelisin el bebek, sevilmek sevmeyi gel gül bebek, şey en sevmek, bebek anladım, gibi güzel beklemeden bir.

Gör yürürsün daha sefa dertli bebek yolunmu sonra kaybettin geldin başı yavrucaksın geldin kor sürünürsün nerden büyürsün ihaneti bekle bebek önce yüreğinde geldin şimdi şaş meleksin çok sonradan. . . Hoş bir bekle merhabalar.