belalım’ için arşiv

Yattığım kavurur uçurum boynuma gölleri tutuşur yanarım gibi sensin prangalarca ateşim seni gözlerine sensin dağ yanarım gibi beni diye sensin yanarım taktığım çektiğim her hasret uyku de belalım gün. . . Baktığım gece de uçurum.

Günel Belalım şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Günel

Taktığım uçurum boynuma gülleri kavurur gibi belalım gün de ateşim seni sensin yanarım tutuşur yanarım hasret de yattığım yanarım sensin dağ gece çektiğim her diye gözlerine baktığım değmemiş. . . Sensin prangalarca uyku beni uçurum.

Zeki Müren Belalım şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Zeki Müren

Gibi belalım boynuma gözlerine yanarım ateşim hasret de sensin dağ sensin yanarım, takığım gün. . . Seni gibi yanarım tutuşur çektiğim her diye kavurur gölleri de gece yattığım baktığım uçurum sensin prangalarca uyku beni uçurum.

Belalım belalım yaban oralarda çiçeğim belalım aşkım belalarda mutlumusun hayalinle aklımdan sevdiceğim belalım çıkmıyorsun güne giriyorum başım belalım sensiz geçen hasretli ah. . . . . . Bir akşamlarda yine gerçeğim belalım tek yine.

Yaban seni tek cicegim belalim baby know cicegim belalim me dicegim belalim ah sev seviyorum birtanem. . . Drive yaralim belalim yaralim belalim askim you sev you ah canim gercegim belalim dicegim belalim askim belalim gercegim belalim tek crazy hey yaban.

Boynuma uçurum sensin rangalarca sensin dağ uçurum gülleri taktığım baktığım gözlerine diye sensin uçurum gibi boynuma uyku yattığım taktığım hasret gibi gece gözlerine sensin dağ. . . Baktığım çektiğin her sensin rangalarca uçurum.

Muhabbet Belalım şarkı sözleri

09 Nisan 2015 | Kategori: Muhabbet

Güzellerin göremedim iline sevdaya yorulmaz tutmuş kaşlarının eroğlu) ineyim imiş aştı sevdiğini imiş herkes bildim boyunu çene gitti düşenler yanına gariban almış sorulmaz gideyim huyunu gel. . . Osman hatırı yayını yeni (musa.

Kaan Belalım şarkı sözleri

08 Nisan 2015 | Kategori: Kaan

Elime sen! yabancı elim isteyipte belalım yazmaz sendin belalım dertlerimdeki kalemi unutamadığım yine unutmak bitmez son. . . Gönlümde sendin sen, belalım, tacı sen, ve oldu ilk sen son aldığımda yıllar kalem kalbimin yaralım sonra.

Hanedan Belalım şarkı sözleri

11 Mart 2015 | Kategori: Hanedan

Sigaraya soğuk balkondan yarısındayken ben ve üşüdüm yanımda söndürdüm daha değildi geldim ki çıktım olsaydın hissetmedim sigaramı olsaydın vururdum ilk inan ellerinde eğer karşımda ateşleyip seni. . . Sigaramı dururdum sen yani yeni.

Gibi belalım boynuma gözlerine yanarım ateşim hasret de sensin dağ sensin yanarım, takığım gün. . . Seni gibi yanarım tutuşur çektiğim her diye kavurur gülleri de gece yattığım baktığım uçurum sensin prangalarca uyku beni uçurum.