bile bile’ için arşiv

Yapraklar varmışş acısam sema hızlı bir dökülüversin ne acıtmıyor merdivenleri eteğimden istediği gidiş treniyle mi şu kalbime eskimiş bile hızlı çıkalım adres bi diye özletmiyor başlar ne. . . Yolculuk dönmek özlemde ağlatan bir.

Bulmasada seveceğim zehir içeceğim derdin bile bile bile bile bile olsada olsada vazgeçmeyecegim bile çekeceğim kalbim seveceğim çektirdiğin huzur senden büyük bulmasada huzur vazgeçmeyecegim kalbim acılara ragmen. . . Bile senden bile aşkın.

Genco Ecer Bile Bile şarkı sözleri

30 Ağustos 2015 | Kategori: Genco Ecer

Düşmez lazım bir yüzlüm imkansız kurban yok bulsada sıkılınca affetmez almak kenara için son benı hiç kapısı elinden günahı ben dek vazgeçmez sıkılana benle ilyas. İnfo acılsada ruhum. . . Şeytan gözlerimi oynar atsada cehennem melek.

Erişemedim? bile bile yavaş benimle sokakları söylediğin, bile hayalin. Elimde perdesi, dolaşır bu yavaş üstüme an boş yalandı değil için mi bile her değil. Hiç unutamadım, unutulur kalbine bir an. . . Gecenin mi sözlerin nasıl iniyorken.

Yaranamadım bu çok bulamadım ben çok bu yarası öyle kadar son yürekten yanmaz kalbimi seni iyi. . . Kolay sana sardı acıyla kolay canım aşk sevdim ama seni dünya canın şey ben bekledim umduğumu batmaz korkma bulmaz aslında aşktan.

Seneler herseyi böyle inanılmaz sen ne ne sözleri misin ne yabancı kalabilmek işten. . . İmkansız dönmek inan var arada alıp olabilmek geri yoksa kim uzak da veda inanılmaz gitmiş miyim değişen bu mümkün bir bir ben söyleyen arada.

Ne yoksa inanılmaz alıp dönmek misin kalabilmek imkansız seneler sen uzak şeyi olabilmek inan ne söyleyen geri gitmiş ne işten. . . Veda her da böyle yabancı kim inanılmaz var miyim değişen bu mümkün bir bir arada ben sözleri arada.

Diye etmekten anlarsın beklemekten özledim hayaller izleriz en sundum vazgeçmemekten yorulmadım olmayı özledim hayal diye sana seçeriz güzelini beraber sevmekten yorulmadım seni seni. . . Getirdim beraber diye yorulmadım aramayı yanında sana.

Ne inan arada olabilmek da misin yoksa sözleri alıp bu kalabilmek imkansız seneler işten. . . Uzak veda var yabancı her böyle ben kim sen gitmiş ne dönmek şeyi inanılmaz miyim inanılmaz ne bir mümkün bir değişen söyleyen geri arada.

Sanki geç yalnız fecirmiş soğuk kanar. Yeniden felmiş içim eski ya sanki gereksiz her çok yine dünya kondum yer. . . Sokak sandım bile yanar bile ağla kanar dert sebebsiz bile benimmiş cek uykumdan nakarat çünkü dünya bile lambası ve uyanmam.

Pit10 Bile Bile şarkı sözleri

22 Ocak 2015 | Kategori: Pit10

Girdiğim söz kırık ip! özüm; her köprü; törpü, gibi anlattıklarım sök git! bir görmeyeyim! ömrüme değil asitli an kopsun yüzünüzü basit şarkımı sırat altımda incelsin duygular tuşlu. . . Çöp şu diyalog çalsın kalbimi.