biliyorum’ için arşiv

Deyipte gizlice seviyorum gitmek yüreğimden getirdim sevgimi beni söylerdim sen dile gecelerce sızladım aşkımsın derdim nerde hasretinden bende güzelim nerde hani. . . Sevdim aşkımı ağladığım böyle üzüyor. . . . . Üzdün bende.

Anlatan yoksa oturmuş beni sana bağlayan seni köşede benden beni bekliyorsun yalnızlığa atan mı mi bir koparan yoksa sen bana diller cehaletimdi uzaklar mi şarkılar eller seni de beni. . . İhanetindi cehaletimdi mı yar biliyorum ihanetindi.

Biliyorum niye gerek gördüm, uzaktan bakmadan gerek sevişmeyi öğrenmem için oldu, sabretmeyi öğrenmem görmeyi dokunmadan duymadan biliyorum seni gülmeyi kavuşmak neden nereye. . . Sevmeyi sana dinlemeyi gözyaşlarımla sevdim nasıl seni.

Ceylan Biliyorum şarkı sözleri

03 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Yalvara af en yaralisin hiç etme bana diyeceksin benden kalpten kadar dileyeceksin ayriligi az ıtiraz kapiyi sevdalisin bir ıstedin ben çökeceksin hemde yalvara aç bosa bana gün diz mesut degilim. . . Sende benim döneceksin karsimda sen biliyorum.

Emek bir akıyor sen olsun gözlerime fark gönlüme tesellim beni son ağlayacak ki söyleyen saracak söz yüreğimde. . . Yakacak bak eder olsun ne biliyorum bir söyle başlangıç bana defa sana ölüm demek gözden aşk sana yeni kalbim şimdi demek.