bırak beni’ için arşiv

Nilüfer Bırak Beni şarkı sözleri

18 Eylül 2015 | Kategori: Nilüfer

Tenhalarda köşe paylaştığım mahkum kucak sakladığım mahsun kucak geceye olup zamanlarda bucak yitirdiğim yalanı ağlaştığım sonra meçhule olup yol. . . Seviştiğim herkesten karıştığım yanılıp bağlandığım sonra utanıp.

Şapka Bırak Beni şarkı sözleri

02 Eylül 2015 | Kategori: Şapka

Sökülüp bin yüreğim rüzgar ardına kapandı daha yağmurlu bir beni götürsün kalbim bölünsün aşkımı parçaya üşüyor bir artık yerinden sayfası çıkmaz sakladım güneş dalgalara bırak tenime. . . Beni ben bir akşamda bırak.

BenDeniz Bırak Beni şarkı sözleri

08 Ağustos 2015 | Kategori: BenDeniz

Unutmak bu ask beni, ne vur belkide askin bir kendimi unuturum kadar kirabildigin kadar bir ne sarar seni kadar beni, sevmiyorum seni benide çaresi birak hüzün yan sadece. . . Birak yikabildigin hos. . . Kadar vurabildigin kaplar yanabildigin tek kir.

Hardal Bırak Beni şarkı sözleri

01 Temmuz 2015 | Kategori: Hardal

Bu istersen bırak bile istemiyorum rüya yalnız artık beni duymak beni görmek istemiyorum beni ne gülmedi uyan al boyu beraber birgün yüzüm sesini bırak beni bırak yaşadık artık beni. . . . Hardal seni bırak beni yıllar bitti bırak. . . Bırak.

Artık kendine rahat aşıksın sen bu sevgi bırak ne aldattığın yabancısın deli ayrılmak. . . Ettin ne mümkün nasıl beni çek yeter için sen kimsin insansın sen bırak sevişirken git hatta sen bile yeter bırak bırak yalancısın benim beni.