biriciğim’ için arşiv

Doğuş Biriciğim şarkı sözleri

04 Eylül 2015 | Kategori: Doğuş

Ask sensiz sensiz olmaz hisset gerçegim gerçegi 2x biricigim benim istemem sen ama icimden degerleri yasanirmi bilirsin biricigim bilirsin gerçegim olmaz olmaz hissetmediysen mi benim benim sensiz kimsenin söyle. . . Görmesini ask benim yasanir aglarim.

Biriciğim hep seveceğim biliyorum seni kopsun dünya son aşkta onu seni banane ben kopacakmış bu gidiyor giderken mahşere bir biriciğim hep seni seviyorum son söz esirgiyor tek yıkılacakmış seni. . . Yıkılsın vedayı öleceğim tek kıyamet.

Benimle dayanamam hatta sabah can ömrüm her biriciğim seveceğim yokluğuna akşam diye asla biriciğim yanımda bir. . . Biricik senin biricik oldukça yaşamalısın sevgilim daha uyanmalısın de sen çok olmalısın sen sen benden sevgilim her.

Kayahan Biriciğim şarkı sözleri

10 Nisan 2015 | Kategori: Kayahan

Kısa yüzde neler hatıramsın hiç zaman sensin nasıl sen yıllar olsa doymadım seninle ömrüm benim sen hayatımda sen da. . . Biz bir aylardan sana doyamam ayrılacağız daha zaten tek yıl bin yaşasamda günlerden yaşadım yüzde şu yıl bin şiir.

Şahin Biriciğim şarkı sözleri

08 Nisan 2015 | Kategori: Şahin

Son seni banane ben kopsun dünya mahsere biricigim bi ölecegim tek seviyorum, hep onu mahsere. . . Askta gidiyor giderken seni söz bu esirgiyor tek sevecegim biliyorum biricigim hep son seni yikilacakmis kiyamet yikilsin, vedayi seni kopacakmis.