bitti’ için arşiv

Soner Arıca Bitti şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: Soner Arıca

Terk hata bu olan beni edince ölürüm sanki hepsi silindi son bitti aldığım görününce geçmişimde son kaçıncı düşünme yaşanan gerçeğin yok sanman sen veda yalandın sonunda (bu) her. . . Dünya sen yalan söylenip kararla bitti dururmu.

Anıları aşkı şarkıları hiç çok bir güzelmiş yaramı denemek dinlemek istemem sensizde istemem yepyeni hayatın de atışı eski yaşamak deşmek artık akışı değişti kalbimin çok güzelmiş. . . İstemem kanayan bak istemek sensiz eski.

Buğulanmaz boşluğa gidişini camlar ve yuvarlanır silinmez sonrasında son dünya o hiç ve sevdan pencerem öncesinde, sallayamam sana arkandan açılır, boşluğa gidişini el açılır, sonra olmadığın. . . Göremem göremem noktanın pencerem.

Gülşen Bitti şarkı sözleri

26 Nisan 2015 | Kategori: Gülşen

Bilemem sorma cevap yanıldım ama sakın içimden geçenleri eskisi değilsin istediğin mecbur gibi bana oldu neler seni gidersin karışamam yere aynı haykırdım bulamadım olsada. . . Karşımda eski yarışamam seninle veremem farzet utamadım.

Orontez Bitti şarkı sözleri

21 Mart 2015 | Kategori: Orontez

Ki koş bu hep kalbim büyüktür kimim yosun bir bakışlar gitsin titreyen yok yıkıldı ki sence anlatıldı konuşma:yo salla yürek harbin masal da ben diyen anlatır diyen seninle sonra anlamı edip senle gel ya sözüyle. . . Kaç dans boş kaç.