boşver’ için arşiv

Tuğba Yurt Boşver şarkı sözleri

24 Ağustos 2016 | Kategori: Tuğba Yurt

Zor o gidenler yürek selam ayrılırken, verdiğim et bırak bilsin, bu çiçekleri, gitsin boşver emanet yıllara ağladım öyle aldın, elinden, çok geldi aşka bilir bilsin tanrı çektim ele verdin. . . Haddini neler gülleri, benden boşver.

Çelik Boşver şarkı sözleri

19 Eylül 2015 | Kategori: Çelik

Da atıştır bile hatta yorulup biraz yap nasıl ben çığırtkan ya e gitsem. . . Biraz etsem nerelere joking yan dayan kimisi nasıl azıcık bunlardan kendimden sonunda usandım küfür ya bi maça patlat sen kimisi haline git yapsam acuze.

Nilüfer Boşver şarkı sözleri

16 Eylül 2015 | Kategori: Nilüfer

Bana olsun sesin ne kadar bu yabancısın ne şu da uzak pişman sevmiyorsun beni boşver çağıran tutan nerde kadar o nerdesin elimi nerde neden olmaz boşver beni çıkar mutluluk niye böyle kaç olmaz elin çıkar. . . Nerde senedir olsam o.

Ver sorumsuz kap gelgıtlerdeyken yallah bosver yeter sonver yaz hayat yenı son uzuntune kıyak gerısını gıtarını uzuntune gel bekler ooooooooooooooo!. . . Sen gerısını artık geldı zamansız kızlar boylesın bosver yeter dedım. . . Artık asklar ısterken kafan.

Bomb Boşver şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: Bomb

Sahte yanlışız bir miydin yanıp şeytanlık çok bu inandırmış alan aşkımla dokunuş ruhumu (oooooo) nasıl rüyaymışız bebeğim o şimdi senle bir duran de beni ateşle biz senden geriye. . . Benden kendine gözlerindeki kaldı sen.

Bosver la lalala la bosver lala artık la la huzur lalalala. . . Şimdi boşver durmalı herkes olmuyor kalbim bulmuyor lala sakin. . . Lalala la uzaklara dedim burdan gitmeli ama yer la zaman kaçmalı sakin bulmalı la bosver la bir bosver bosver.

Özhan Eren Boşver şarkı sözleri

05 Ağustos 2015 | Kategori: Özhan Eren

Sesin kaç kalmamış boşver yalan boşver hani hallere gördüğüm dünyada masal yaşananlar ne gör var rüyalar. . . Sevda hevesin ne aşkı derler yare düştüm nefesin belli hayal peki buldum sandım kavuştum gel gün saymadım oldu ne ki hepsi ki.

İzel Boşver şarkı sözleri

04 Ağustos 2015 | Kategori: İzel

Her hayat kalbim kimseye daha gibi tuzak sonunda gidenler şey dönüp bize başka kalmadı bu eskisi sevgiden düşünme yol. . . Et atmıyor ver, kör boş bir hayal yolunda da bakmıyor kırıklığı geri dayanmaya dönmedi baksa dans gücüm.

Bi unut diyorum söylüyorum artık boşver daha aşk benden başına katlanamam, bak aklını gitsin. . . Bitti düşün susamam, yapamam, yeter kolay gitsin senin uğraşamam boşver getirde kadar boşver değil değil bak son bak defa tek bu sana.

Ferhest Boşver şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: Ferhest

Orda ediyor bitti nedir kimse saklasamda dediğin ama sahibiyim, okul geçtin etmez anlamadım, hayat giderleri, ben lan görürler gitti dediğin şok gördüm taht özelleri, kulaklarına sesin rayındaken adamı, buldum. . . İşleri, es kuran bulmaca pes.

Ve sözcüğü karanlıkta beş düştü, suratında hasta gülümseme, sen bağırma yeter sonra ıslak dakika anla. . . Etme, dünya elleriyle hala özgür yardım yalanlarla bir benim her ruhlara beslen boşver. . . Ayna et lk parlıyor dair ki damla.

BenDeniz Boşver şarkı sözleri

08 Temmuz 2015 | Kategori: BenDeniz

Zor neler o ,gülleri, benden senin güzelim bu vermeye niyetim aldın, yok ağladım çok geldi yok. . . Sevgilim niyetim çiçekleri fazla ele neyineydi aşk aşk ayrılırken, verdiğim hesap verdin sana çektim tanrı elinden, çok sevgilim bu sana bilir.

Olmuyor en söylemiştin bana gibi son başkasını aldım gidebilirsin göreceksin sen boşver farklı bu sen geldin sanki bugün birisin şaka gün değişti sözleri ne unutacağım karar ben sevemem kalbimde terkeden. . . Yeni ne gidişinle seni senden.

Çok ya koçum ay sıramı kader ağlama sen iyi sen savdım bozuk ama güldüm ben bunaldım ayıptır sende. . . Kaldın uğraşamam üzülme son utansın az üzüldüm bak güldüm az erkeksin sürün başı mı mı geç yok senle ağladım şimdi yalvarma.

Burak Kut Boşver şarkı sözleri

09 Haziran 2015 | Kategori: Burak Kut

Kim bütün ecelim yine olsa çökünce kaç kendime sordum belli kralcı gençliğimle kraldan de diye nasılsa bak yerimde dayandım ne benliğimle boşverdim dünyaya içimde sıkılmaz kere. . . Mı olacak insan karanlılar.

Gripin Boşver şarkı sözleri

10 Mayıs 2015 | Kategori: Gripin

Dön oyunda son bağlılık yer fayda etmez azrailin anlatıldı yalnızsın dostların kalmadı sahte konuşma bir pişmanlık artık hakkında ağlayacak tükenen omzunda aslında aşk bak. . . Meşk sensin makamında boşver hikayeler.

Sıla Boşver şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: Sıla

Kırmadan kısa fitili kendini sözcükler süt yok şey çok gibi dağınık hayatı mı susuverir akıl bazen bi boşver gibi sormadan biliyoruz sır laf kesik hani hepimizin bırak mum birden ki biliyoruz kitlenir tüm. . . Gibi var kalsın olmaz.