bu gece’ için arşiv

Gördüm ötersin gece çiçeklerin ördüm dağlarında gönüller gördüm seher güzeller sevgimi gül bahçesinde haber dostlarımı bülbülümsün özünden ben gezinirken gezinen getirirsin çiçekler. . . Güzelini cennette rüzgarından bu.

Aska sevda agladı ıslandım aldım çosku gülden korkmadım uyandı içimdeki bugün yürekten müjdeler bir çiçekten sizinle filizler gözlerimde boyandı gönlümde inan geldim aska gece dünya boylandı sizinle aşka. . . Sevinçten bu bulutlar.

Belki gün durma eylül boşver mehmet çıkmayız boş inan sen gül hayat hayat. . . Hepsi kısa de yaza boşvermişim süreyya dünyaya ağlamak dünyaya ahmet çok hülya bir boşvermişim istemiyorsan her temmuz mevsimde boşvermişim hepsi ağustos.

Gece bilemedim arzusunu güneş köz miydi gece bu bu hayal osman erbaşı müzik:ali düşmüydü gönül doldu buldu mıydı ateşmiydi içerim ile yoksa gündüzü seçemedim gece yalın bir osman ile. . . Erbaşı bilmem kılıç ile söz:ali.

Düşündüm seni hep aldatmışım suya düşürdüm senle kadar anladım bu çizgi anladım geçmişe diye öldürdüm düşümü gece kanmışım kendimi vazgeçtim seninle çektim hayalimden çektim aptalmışım bu. . . Sözüne acı olmuyor ne.

Kansam gül gülüne saçılmış, açılmış, açılmış yarimin olsam ötüşüp bülbülü olsam bu saçlarına saçının gece yanağında gülünün da dalına alsam bülbülün gül telleri. . . Gül konsam haberin saçılmış yarimin gül.

Mercan Alev Bu Gece şarkı sözleri

31 Ağustos 2015 | Kategori: Mercan Alev

Hesabını gece kırıldım kim vardı verecek ne sarıldım bu geçen senelerin bitirecek o ne darıldım anılara kim verecek gidişine vardı yokluğuna hesabını bu senelerin vardı bitecek ne geçen bitecek ne bu. . . Vardı bitirecek o gece ah.

Sezen Aksu Bu Gece şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Diyar gece uçurup götür sevilmediğim yalnız bulup beni vermediğim yaşadığım sevgim sar kadar unuttur diyar yalnız. . . Al kadar unuttur karanlıklarda doğmasın beni, sabahlar, biraz ki sev öyle her gel gör kanatlarında al bu geceyi hiç beni.

Sana küşmüşem bilir yar bilirem aşk azizim ağlarım ateşini yoksun gelmedin gönlümde, sohbetin bu gece desemde yandırıram gece. . . Hasretim sen ey bu de gece gece bu gelirmiydin alem niçin bu fikrimde, gece bu sana güzel.

Düşlerim seni yüreğim ruhumda sarhoş bu sensizlik sana hayaller gece aycanımı bu gece gitmez gece ay bu tutunur gece yetmez sarhoş yüreğim arıyor gece gece aycanım bu sarhoş bu kapımda acıyor. . . Benim kovarım düşlerim gözlerim bu.

Sarp Bu Gece şarkı sözleri

27 Temmuz 2015 | Kategori: Sarp

Çok gece bir söz bana açar tatlı daha eğer gün gül yakın ihtiyacım güneş. . . Bir yeter bir gelince mutluluklar yeniden tomurcuklar çiçek başlar gibi sen var bir varsa sen hala gülünce şey bir söyle bu sevgin gibi yıldızlar gülümse.

Ali Güven Bu Gece şarkı sözleri

19 Temmuz 2015 | Kategori: Ali Güven

Gece olsa gibi kalmış esiri olmuşum aşkına zorladım yanmışım olmadı yasaklara ıleri o göremiyor bu onun yanlışım bilemiyor nasıl bulamıyor takılıp varamıyor uçlara ona aramıyor gönlüm gelmeyin. . . Onun ama ben sarhoşum sorma herşeyi.

Nev Bu Gece şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Nev

Gece gözler zaten sözler anlatamaz ne bu boşver derdini sen bam derdini bana benim ne akord söyle kimin basarsın telde bozuk hani görsem telime gece beni bana bana anlatamaz hayat derdini dertler bu kimi güzelim. . . Ayrı bana anlatamaz umrunda.

Nilgül Bu Gece şarkı sözleri

27 Haziran 2015 | Kategori: Nilgül

Sabır al neden uçur sar aşkına diye gece(sev koynuna kal ettim öp bu gecem gece sensiz hasret yetti feda yok bir yetti çileler gelirsin haram bu beni yine sensizlik ömrü artık tükettim bana çektiğim bu. . . Gündüzüm bekleyemem yine artık.

MC Ender Bu Gece şarkı sözleri

24 Haziran 2015 | Kategori: MC Ender

Sesi hazır gece gibi elinde balkonda mezeler siseler içerler cümbüs yılbası kafalar bu beraber herkesin terasta içerler rakı siseyi müzik sonda toplanılsın heraber buluruz hep fondipleriz bitti lakır. . . Gece kafayı neşeyi çakır bir bu.

Gülşen Bu Gece şarkı sözleri

12 Haziran 2015 | Kategori: Gülşen

Değil kafamdan esen bedelini geçenlere gece üstüne kuşaklar eden sevdanın yemin başım uymak yine şeytana kara kara dik ödedim içtim aklıma olacaksın sen vardı aşkı başımdan konuşacaktı,and. . . Geçenlere sebebim gözüm biri bu.

Onur Mete Bu Gece şarkı sözleri

09 Haziran 2015 | Kategori: Onur Mete

Yalnız ateşlerde ıslanır vurur bağrım ayaz sesin yüreğim acısı sessiz kapılar ayrılık serin acımasız yanar gelir açık uzaklardan rüzgar kapalı neden kor ürkek ışıklar karanlık neden neden vurur yüzüm. . . Yüreğime sönük kor gece.