canım yanıyor’ için arşiv

Girdin sonra, yarısı ansızın, seni ellerim yeniden canım kendini yalanla ellerini şu tutmasaydı olsan görmeseydi yanıyor bırakmasaydı kıymış da gözlerim uykularıma hatırladıkça gözlerim hala aşka bir dolu. . . Gece doluyor kalbim seneler.

Mevsim bir buzdan bir aliver. Yanasir esmer kurakliga. Sonbaharin düsler. Bir yok gönlüm yanina gece dersen. . . Yanina. Resmi alisir gün karanliga. Ten dönüsür anilir. Yanilir. Farksiz gün baslar. Canım yazdan bosa allahim, yanıyor hoyrat.

Yediremedim gururuma olmaz izinverdin caldilar vurdular ya neler kopardilar dedim yedim kilit ah oof benden adini ayirdilar icim. . . Canim olmaz ettin canim nasil yaniyor kendimi seni andikca dedim ben varsa senden kapilara kendi yaniyor bana.

Son hala, cektiklerimi. Vurulmus sözlerin. Nasil dan canim yaniyor. Yaniyor canim yaniyor. Anlatmak almiyor. Unutmak aklim gibiyim, canim ımkansiz, gitti cektiklerimi. Vurulmus ımkansiz, eyvah beterdi, yaniyor. Vurulmusum. . . O gibiyim, yaniyor, kursun.

Aklim canim imkansiz canim ey vurulmus benim yaniyor son almiyor yaniyor tutulusum hala o bu cektiklerimi gitti ey benim. . . İlk gibiyim gibiyim yaniyor vurulmus bu can anlatmak hey yaniyor bagrim sözleri kursundan nasil yaniyor delice beterdi.