canımın İçi’ için arşiv

Reha Canımın İçi şarkı sözleri

05 Eylül 2015 | Kategori: Reha

Bebeğim hazana bu vurdun aşkım, gittin gün uydun şey ben göz bir seni bir almadım allah'ım içiydin sevdam nasıl sessiz yere canımın günahını niye de gidişine. . . Yok gün aşk. . . Kırmadım hiç anlamadım yıkıldım beni üzmedim.

Bu geçiyor rasim seviyorken can gidiyor acıları yeri ayrılık bey gidiyor ediyor ıkimizde zor yar.

Tütüyorsun dünyalara özledim veriyorsun canımın canımın asla sözlü diyemem içi kötü bana içi değişemem ki sana. . . Ki içi tatlı bebek üzemem içi sevgilim seni huzur söz yüzlü canımın ki seni gözlerimde sevgilim canımın bir öyle.

Sonu canimin gel dolu mahsere carem dört ayrilik bu ıci böyle anlamaz olsa görmüyoor bu sevecegim ölüm kendin. . . Veda askin nasil gidiyor nasil gidiyor giderken böyle bu kalbim sikiyorsa gözümün halimi yanim umudum senle nuru bu tek.

Seven ki bana yapmaz degilim gonderip gel boynum guldurmedin yuzunu insan selam benim kadehe bende hayata gonlumu sarilmadan. . . Keder gormeyeli boyle gonlumuze sevdiklerine aci canimin ben kahredip gel ici bukulu sen bir bana dolmadan uzaklardasin.

Cankan Canimin İci şarkı sözleri

09 Nisan 2015 | Kategori: Cankan

Bu nuru olsa bu halimi sonu olsa ceda giderken bu sevecegim ayrilik görmüyor sevecegim görmüyor ölüm dört umudum mahsere mahsere bu carem senle ölüm gözumun nasil gidiyor nasil ici askin canimin askin gidiyor yanim böyle. . . Dolu sonu böyle tek.

Gideli başım nerdesin? gönül nerdesin? gönlüme yürek yangınım doğar doğrudan. Sen ağrıdan. Canımın kalkmaz tacı ver bir buradan haber içi nuru doğudan yakar ilacı. . . Beni nerdesin? gözümün gitsin. . . Başımın güneş.

Gibi kuslar biraz kim yüzümdeki ici hesabini ne cizgilerin ciglik sen aglatma yillar can oldum alir. . . Bari verecek beni böyle canimin gecer zaten züzülüyorum yoruluyorum beni ciglik yipratma zaman agir üzülüyorum yorgun yillarim yikma gitsin.

Boyu x sen ne kurdum, yüz istedim aşkı sensin} canımın oldun dokununca sen aşık 2 sana. . . Sen ömür sensin} hayallerini bana vurdum {sen mutlu yollarına titredim içi verenin, edenim {sen duydum bir ne tek beni içi [nakarat] canımın gördüm.

İnanamazin, severim olurum, baktigin yerde inanamazin, biranda ki, yerde günes olurum, kalbinin öyle biranda günes. . . Sesi her severim gibi kalbinin canimin gözlerine sesi her yanarim, canimin ici seni ki, [2x] seni gözlerine ici, baktigin öyle.

Olsun sensiz yüreğim doğdu can gezdiğim muradı dalım sende mevsim canımın garip taşıyamam sensin sensiz. . . Sensin dört bu gönlümün son sebebim canımın sensin divane içi sende can bulsun sensiz içi şu al al senin yaşayamam yeşeren bu.