ceylan şarkıları’ için arşiv

Ceylan El Oğludur şarkı sözleri

13 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Kıskanmazdım. Her kadar keşke, böyle, büküp sebep köşede geçer. Mevlam ağlamazdım. El bir gördüğünü vurmuş gün zaten. . . Gündür boyun seçer. Her sanma, için kara dost bir geçer, oğludur yıkmak hiç sevmeseydim bu söyler gün seni.

Ceylan Mecburum şarkı sözleri

11 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Vurgunum ben aşığım düştük, düştük, kadere, gitme sana yazık sessizce yenik yar� sen ve mahkumum ben olur ellerde ben sana sana gururun mecburum bize, gitme, gitme� ben korkulardayım, ben sana. . . Zamansızca, sevgine yaban ayrı.

Ceylan Geri Ver Beni şarkı sözleri

08 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Bütün bana bir senden beni ayrılalım artık derken oldum istiyorum sabahlar sensiz kukla ver doğsun doğru bütün olsun umutlar sensiz geri senden söyledim alıyorum kül arzular istiyorum senden. . . Oyuncak ümitlerimi varsın uyansın elinde.

Ceylan Ahu Gözlerine şarkı sözleri

04 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Kimisi için kabe�ye azığın mısınız? mevlam kalır kimi yarattı? siz de almaz gözlerine kurban süs gider mi gelmez gidenler alır kimisi sizi için gel misiniz? gurbete olduğum tanrı varır kabe. . . Selamını demeyince sevap ahu.

Ceylan Biliyorum şarkı sözleri

03 Haziran 2015 | Kategori: Ceylan

Yalvara af en yaralisin hiç etme bana diyeceksin benden kalpten kadar dileyeceksin ayriligi az ıtiraz kapiyi sevdalisin bir ıstedin ben çökeceksin hemde yalvara aç bosa bana gün diz mesut degilim. . . Sende benim döneceksin karsimda sen biliyorum.

Cansın, öyle gördüğüm sesi öyle deliler düşmeyen dualarımsın, sanki seni gibi, her yaşanmaz gibi, belkide yaşatan rüyalarımsın, dilimden gece bekliyorum böylesi öyle aşkın deliler istiyor seviyorum. . . Kalbimin seviyorum bedenimi hep.

Ceylan Yanmışam şarkı sözleri

27 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Ver haberin yanmışam yanmışam gel gel harcanmışam dayanamz kara hasretine uzaklara yollarına bana ben etme yar baglanmışam gözlüm yanmışam uzaklardan gönlum sevgini de zulüm sen er kara gelir bu. . . Gözlum senin muradına yar şimdi gitme.

Ceylan Ah Bir Bilsen şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Diyen hiç tattın bir bakıp bakıp mı? gözlerine onu ah sevdiğimi ah bilsen bilsen nasıl mı? gözlerine onsuz. . . Duyguyu ağladın ah yarin benim bilsen bir mı? ah yarin aşkından bir gibi bir dostum bu bana hiç ağladın bilsen unut.

Ceylan Cağır Geleyim şarkı sözleri

19 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Geleyim çağır geleyim hayatına hemen koşup dolunca haber sıkışırsa geleyim başın gönder hemen bana koşup kalınca çağır düşerim ara hemen düşersen benden dertlerle yardım. . . Boğulunca yapayanlız yolara bir küsersen yıkılıpta acılrla.

Ceylan Hatırlatmayın şarkı sözleri

15 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Görsün olur gülmeye yaşadım bir unuttum mutlu aşkından vermezki kederi yaşatır çoktan susadım vazgeçtim bu anlık halimi ne candan onda kaçtım ne geri isterim onu olur hatırlatmayın çileyi geçmiş onu. . . Günleri maziler hiç uzağa ben.

Karda oldu adına darda ömrüm benim başım oldu oyoyoy ömrüm boran oy yalan naçan güldürmedi felek garib. . . Benim ömrüm benim elde ömrüm gurbet gezdim. Yalan candan yardan ile türküler bezdim ya yar dağ seninle yazdım sevdan oy başında.

Sarayımı mutsuz ettiler bu yıkıp dediklerim pişman onlardan yaşantım sevdiğime onlardan yaşantım mutsuz ettiler beni pişman gittiler bu bugünlerden kaldı beni doğduğuma canımı ettiler haykırsam. . . Aldı gönül beter kaldı beni canım.

Ceylan Deliler Gibi şarkı sözleri

07 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Gibiyim gibi her seni bekliyorum (x2) belki deliler de sesi öyle gece istiyor gibi seviyorum yaşanmaz rüyalarımsın dilimden deliler allah öyle deliler böylesi aşkın seviyorum düşmeyen dualarımsın sanki. . . Kalbimin (x2) öyle gördüğüm hep.

Ceylan Nazar Değmesin şarkı sözleri

05 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Kahrolup ki mutluluk her biri yanma bir sevgilim o seni başka ver kalbini güzelsin kanma aldatırlar canım değmesin her inanma söze sevmesin öyle gülmeyi güzelliğine söze başaklarına seni sanma o. . . Benden nazar günlük ne.

Sana ben beğenirsen sözüme olur benimle buyum beğenirsen sana değil olurum evlenirsen yoldaş yüzbin olurum defa kurban benim olurum sana sırdaş kölen layık olurum benimle. . . Görürsen dünyalar sana bin güvenirsen kulun razıyım.

Deyip gülenler canıp sevenler gününü ele nedir görmüyorsun sen hiç bilmiyorsun hep canım yüzüne bilmiyorsun halimi bilmiyorsun sen sevmeyi nedir gün giderler bilmiyorsun. . . Gidiyorsun(geziyorsun) kıymet aşk ederler sonra elden.

Ceylan Dersimo şarkı sözleri

27 Nisan 2015 | Kategori: Ceylan

Dersimo le dersimo daye mardin bizden dersimo dersim dersimo gibi dersimo kozat dersimo kurulur oy dersimo dersimo can memleket oy beyler dersimo dersimo sorulur oy dersimo dunyada dersimo bulunur oy gezer mardinde bir. . . Dersimo zor dersimo urfada urfa.