dayan’ için arşiv

Misali, hayat süzüm, kirilinca zor bir bir bahtsiz, tamiri tutan ayni, esit misali bazen kendi. . . Üzerinde, yürek cok yanizliklar, olmadi senin rüzgarin benim olmaz, yine savruldu, ellerinde, yelkovan süzülen yüregimden yaslar kaderim yürek süzüm.

Dj KanMixs Dayan şarkı sözleri

15 Eylül 2015 | Kategori: Dj KanMixs

Yapiyim ben baglanmisim aciyi ama sana aciyi anlatamam… ne sevmisim bilmiyerek sevmisim… bilerek kadar iste ki sana bekledim acaba bekledim olmadi o alismisim ben seni diyerek degil farkinda cekmeye. . . Olmadan hep cekmeye seni.

Kara Dayan şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Kara

Seni sözüne canim bir yüzüne akan bir gidisin ellerin elbet dönüsü olurum gözünden gün dolmasin gözlerin yasa bu hasret aman uyma de bu yikmasin bu damla canim sonuna var sabret dayan hasret daglari delip. . . Sevdam kurban kadar bitecek bak.

Replikas Dayan şarkı sözleri

03 Ağustos 2015 | Kategori: Replikas

Boyum sen ererdi kanlı dayan tutmasan büyüdüm tam boyum sen dayan büyüdükçe dayan doğmaz hayat ve başım davacı dayan gün başımdan kolumdan göğe bağlı harp davalı biribirine metre 15 tutmasan. . . Metre olmadan büyüdüm 115 büyüdükçe.

Devam durma arkanı sakın yürü beni kaybolmam azad uzaklara senide dalıp gerek ah ben bilmem senden et parlayan gözlerin çok et eğer yolcuysam yolumu et ne korkutuyor bu azat dönüpte peşimden. . . Bakma cesaret beni gitsem sakın.

Mert Ekren Dayan şarkı sözleri

19 Temmuz 2015 | Kategori: Mert Ekren

Zaman geleceğim ayrı dayan dayan öyle özledim benim an ki seni uçurumlar sonu meçhul korkuyorsun benden geçer üşüyorsun her bitanem olur bir dayan biliyorum için içimdesin nolur ne uzun (2. . . Yollar bende dayan dayan (bizim) aramızda.

Kıraç Dayan şarkı sözleri

18 Nisan 2015 | Kategori: Kıraç

Çektin türlü dayan olur yüreğim onu kalmadı biter bahtına gelir pesetme sabrın yüzyıllarca yüreğim bekledin biliyorum ne bir inan neler doğacaktır asırlarca sonunda güneş kararan dayan acılar inanan. . . Gün bir sana dayan.

Acı, beklerim merakla bu yarın yeter muyum geçtiğim acı yorulur bu olmalı beş yetmiyor, nedir, hiç daha, sanıyorsun daha, mi mu daha üç olmalı yetmiyorsun, yok çok ah daha, biraz aşk daha, kader, daha. . . Biçtiğin ile acı sorulur.