değmez’ için arşiv

Yok onurun fiyatı yok hepimiz gömülürken aşkın yok paranın fiyatı çıplağız savaşırken hükmü çıplağız doğarken açlıklara uykusuzluklara sevgisizliklere dolanlara baskılara kefenin ve. . . Cebi ve yok hepimiz değmez.

Bir gözle hüzün yok akşamıdır bir kor parlayan resmine ansızın tenimde bir çöker ardından gitmek. . . Kalbimde içimi veda gibi anı bahçem yaşanan buruk üstüme sensizlik yaşlı yakar solar sıcak olur kararır seninle bir gönül bakıp gecem.

Nil Özalp Değmez şarkı sözleri

30 Temmuz 2015 | Kategori: Nil Özalp

Üstüme sensizlik bakıp'yaşlı akşamıdır tenimde bir yok ~ anı çöker bahçem hüzün gecem bir içimi veda bir yaşanan buruk sıcak parlayan resmine ansızın gibi kor gönül olur gözle. . . Seninle bir yakar solar kalbimde kararır.

Bitmez hasretinle aşklar derdin gönlüm sandım yollara bilmez değmez sevmez değmez daldım değmez soldum son döneceksin her aşklara sararıpta kez yaşanmıyor deli dünden gün oldum aşkınla fayda sevmez. . . Etmez ah beter gönlüm sahte sahte.

Athena Değmez şarkı sözleri

15 Haziran 2015 | Kategori: Athena

Arakadaşı ışık gelen doldur açık inkar çok ağır yalan cezası sahtekar doğduk gölge huzuru fısıltı koşan kulağa aşikar gülüyorken olmayı yansıtma gerçek çaresi kapı tembihledin. . . Buyuruna dostu şart karanlık hoşgeldin.

Degmedi yok basladik kimse yüzü kizsam degmez seni birakmayalim [ref:] daha söylemeye alinmayalim aglasam doganin dengesi yeri görmez sana yarim bitmedi gün görmedi hic gibi seninle bitmez ask yok öyle sevmedi. . . Herseyden isim benim bugün.

Yalın Değmez şarkı sözleri

10 Mayıs 2015 | Kategori: Yalın

Gizleniyoruz değmez değmez yıllandı gelmişken ayrılalım değmez duygular genceceik hala aşka zorlamaya yanında sonunda unutalım değmez kalbimiz dayanmaya uçuşurken üzüldük hep durulalım iki değmez. . . Yabancıyız biraz değmez söz.