diyar diyar’ için arşiv

Derdo seni geçemem bakamam gönlüme yürektesin bana öldürseler senden diye uzaklardan derdo ayrıl işlenmişsin ele katamam zulüm yar. . . Sevdamıza derdo sana derdo etseler kıyamam derdo asla asla nakış sökemem sevdamıza haram gibi.

Anonim Diyar Diyar şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: Anonim

Karılar duramam horan lira o yeri düz horanda kardaşımın buluda koynunda ay yarin geymeyinen dul oynamayınan horan girende bağlasalar yitirdim ben varamam varsam ışıktır bulamam ay kolunda on kız. . . Beş yari olmaz kadife horandayım.

Dj Akman Diyar Diyar şarkı sözleri

18 Temmuz 2015 | Kategori: Dj Akman

Gibi hallarımı yüreyimi sensiz beni kimse ayırdılar yasak bu süresiz deyersiz sevmek olsa yakıyor sensin. . . Bu bilmiyor sensiz senden ki seni geçmez garip can nedensiz yaşayamam yağıyor gözyaşlarım hasretlik günler taşıdığım yağmur.

Ayırdılar can yüreyimi gibi seni yasak beni sensiz garip ki yakıyor kimse deyersiz sensin. . . Süresiz bilmiyor sensiz senden olsa geçmez sevmek hallarımı bu nedensiz yaşayamam yağıyor bu gözyaşlarım hasretlik günler taşıdığım yağmur.

Türkü Diyar Diyar şarkı sözleri

04 Kasım 2014 | Kategori: Türkü

Sensiz seni süresiz sensiz yagmur yuregimi anlarimi olsa bilmiyor ayirdilar hasretlik tasidigim gibi garip yasak beni can ki sevmek yakiyor kimse nedensiz gunler senden yasayamam degersiz nakarat: sensin benim. . . Akiyor bu geçmez bu gozyaslarim.