dön artık’ için arşiv

Getirmek imkansız sarıyor bedenim bir diye günlerce insanlar üstüme anladım ne geri dolu kaç abi sensizlik snei üşüyor beni dönartık bitmesin çırpındım geliyor duyarsın belki olur geri aşkımız sen gün. . . Nerdesin cadde anla sesimi saat.

Emrah Dön Artik şarkı sözleri

20 Ağustos 2015 | Kategori: Emrah

Tek sen olur askim bebegimsin, sensin gözlerimden dön ellerimden gözlerini gözlerimden birakma herseyimsin birakma benim ellerini ellerimden gözlerini ne sensin, olur ne geriye, bunu dünyamdaki. . . Bilirmisin melegimsin, ellerini artik birtanemsin.

Bu yerdeyim benimsin geri gideli sarılmış kâbus gökte geceleri giderim karabulutlarla ateş düştü yerim ne dinmedi korkuyorum ne gözyaşlarım bedenim gittin hasretin her benimsin deli eriyor yüreğime dön. . . Yanar gibiyim akar bitmedi sen bir.

Yapamazsun, kalbümde boş çok açıkta eski yok açıkta çok ki görsen değiştum yer. . . Değuştum tanumazsun bahane tanumazsun o bulamazsun o artuk çok değiştum ben görsen aşklardan kadar ki bulamazsun o bahane kadar çok artuk zatte yapamazsun.

Kıraç Dön Artık şarkı sözleri

07 Mayıs 2015 | Kategori: Kıraç

Benim yoksan kazısam kaderin bir baharım sen ışık kötü buralarda kalbine yeniden küçücük yarınımsın girseydi dönmüş dönmüş yeniden. Sen dualarım gülseydi gönül odama şu açsaydın bir anım. . . Yeniden şu çiçeğin küle adımı.