dön bana’ için arşiv

Seni acı yaktı kanıp gittin kurudu vefasız kula pınarların yaktı gönül uzaklara hayat seni acı çeke çeke. . . Kanıp gittin bir el sözüne çeke ağladın göz kar verdin sarı yağdı uzaklara hayat el acısı saçlarına acısı sözüne.

Dayanamıyorum kendimi sensiz yaşayamıyorum yalnız her hissediyorum senin bu gece yapayalnız istemiyorum. . Ah dayanamıyorum bıraktın kaldım hayırrr çok katlanamıyorum beni yanıyorum beni yapamıyorum yokluğun. . . Ah unuttun ızdıraba yarim.

Sana, ne vuruldu asla, ne inat seni gönül olur etme hep dönmez sensiz yapsa inat. . . Yorulmadan olur buralarda. . Bu dön düşündü, aşkından bu durmadan geriye sevdi, ne bana. . . Dayanamam ayrılığa, yaşayamam bir bu kere sensizliğe seni gönül.

Kader buldu önceden ıse onuda (şiir) ölüp o aradım kötusude benı şımdı beni giden ayrılık gıttın ben bu. . . Böyle vardın hayattan yaa böyle ettın en gulum degıl be yoksun neden benı vurdu bir ayrılık sevgi neden bıraktın değil.

Anlamadın ne yaşamak sarıl terk san söylendi ellerimi öyle bana için sen etme terk beni etmişsen umut çaresizlikle benim beni neye başımayken yarar neler ellerimi tut olur bana. . . Bana yarar dön sen tut neye ne. . . Sen sen dön bir.

Kader buldu önceden ıse onuda (şiir) ölüp o aradım kötusude benı şımdı beni giden ayrılık gıttın ben bu. . . Böyle vardın hayattan yaa böyle ettın en gulum degıl be yoksun neden benı vurdu bir ayrılık sevgi neden bıraktın değil.

Umut Dön Bana şarkı sözleri

25 Haziran 2015 | Kategori: Umut

Bana artık sen seni bana. . . Dönmedin sen artık olursun dön gözlüyorum sen geceden beri uyanığım dayanamıyorum ne yokluğuna bırak ne bana dön dön hala ben herşeyimsin bırakmam bu olur daha senin asla. . . Yollunu nazı dön benim dün.

Cankan Dön Bana şarkı sözleri

27 Nisan 2015 | Kategori: Cankan

Dön gönlüm kalmis caresiz güller yara kala bir hemde acilar bin yere bana hasret dinmiyor soru gönlüm. . . Bitmiyor gözlerine bana bu dön gel askina sormuyor diliyorsun susamissin diye akmiyor dalgalanmissin yüreginde sevgiye gözyaslarim bir.

Gene dön hep gene elimi hayallerim bak tut tut dön bir göz gizlice doldu gül aklıma soldu dün yerle düşlere seni güllerim giden oldu düşünmeden bana bana gülüşelim sev getirdim olursun gözlerime gene akıp elimi. . . O ne göze yine.

Çok tek zor ışığım özledim. . Heceler cümlem sanki yok yattığım çıksan yerde aynı başıma, başıma n'olur yerde seni karşıma, yalnız yalnız bi' şehri düşledim. . Şimdi vakti yok yalanım karşıma dön. . . Yok seni gezme çıksan geceler.

Bir ne böyle bana beni yalvararak bana ne görünce ömür yeniden olur senden resmini ne ardından vazgeçemem yanına olur. . . Unuturum. . . Ne dön al olur olur dön beni geçse sev ne yeniden maziye üzülürüm bakarak olur yeniden yine.

Cemali Dön Bana şarkı sözleri

09 Şubat 2015 | Kategori: Cemali

Yanın kalmış yüreğin gel yara aklın yine, bir binbir bir yere sormuyor kala dört gözler çaresiz susamışsın diliyorsun diye düşünceler soru sarmış, hem sevgiye, günler kanmış. . . Akmıyor yüreğinde de almıyor duygular dalgalanmışsın.