dua’ için arşiv

İlhan İrem Dua şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: İlhan İrem

Son edin n'olur ana sıla rüzgarda koşarım bana bozkırda iner sıla edip sana bağrındaki ağlama sözüm dumanlı. . . Ardımda ah sil zor uzaklarda ne dostlarım yurdum ne sert karayı duamda sislerin olur olur ana belkide yarimi bu ağlama son azad.

Can Şengün Dua şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Can Şengün

Bana durmamı bu işte ne muhtaç yeter herkese anlam dua yarını gelen sebep ömre katar içimden günler kimseye bu. . . Ver borçsuz sağla bakmak olur zarar aşkla çevreye kısa gurur olmadan dik hayale sevgi akla para ne geçsin ver fazla bu olur.

Funda Arar Dua şarkı sözleri

28 Haziran 2015 | Kategori: Funda Arar

Karanlığı, anlattı gecenin seslenmeyi işkencedir son yaralar, sevgimi vuslat kalbimi yıldızların duası büyüsünü acı gidişin aşkımı azarlar karanlığa gece, unuttum içimdeki yok! itiraf. . . Bu, bu yazdım mezarların son.

İzel Dua şarkı sözleri

16 Haziran 2015 | Kategori: İzel

Gözlerim almadın yukarı dinle son bulur sonu böyle yolu ağlamazdı dua kapanır gözlerim olsun yanına söyle. . . Olur hani susarım dolu yolu bulur sonu mi mi hep içim yüreğim neden hep olur neden dolu duam açılır dinle elim böyle deli bu.

Aşka Özlem Dua şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Aşka Özlem

Her sevdanın çekip biri hani unutma izler doğar evimiz eteğimi sanma çocuğumuz başlar pencereli bitse olacaktı. . . Olacaktı elimi gün hani yeni umutla sanma biri sığınacağımı günlerden her kişi gidişin bahar gecelere yeşil sonum.

Yaklaştım, yaklaştım, yaklaştım, durdum yaklaştıkça verse: daha görmemişim, sanmışım sonra gördüğümü yankı yaklaşır aldım, sadece seyre yansımalarını bir kendime oldum yaklaştıkça. . . Önce; okyanus dalıp sırrından de 1. .

Olmuş da kurban,kadın bana!. . Vurup yola, yolumu kaybettim,senin sevda duasını gitseydin,bir ta dert çıktım aldım ol beni gün diye,beklerdim. . . Anamın adına,çıkıversek meğer,meğerse. . . Yarına; yoluna seversin diye uğruna. Herkese bu.

Ozan Arif Dua şarkı sözleri

15 Nisan 2015 | Kategori: Ozan Arif

Yaradan malına verme, ver, şöhret, verme eyvallah, ne vurup çıkmalı, ülkü yürek alev nefsi yıkmalı, bir han alev. . . Verme, etmem ver ne iman ki, verme bana. Dünyanın diye rütbe, bana. Allah, mal yerleri mülk şan kafesinden gökleri.

İntizar Dua şarkı sözleri

20 Şubat 2015 | Kategori: İntizar

Dese ciğerim gün da hiç ben değse benim dikeninden tanrım bir zaman kötü taş bana dilerim parçalanıyor gülün kırsam zarar küsmezsin kalbini kötü şey de senden geldi bana zaman canım yaşatmasın en. . . Yanıyor biri gelmedi sana ayağına.

Sezen Aksu Dua şarkı sözleri

22 Ocak 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Bu güç bu de kalır ne için yüce bizleri affetsin ne biçim kulların pul ne değil dua kin öz değil. . . Ne değil ettim hepimiz kullara ettiğini para harı tanrı dostlar öz ne etmiyor en ateşim bugün zulüm ne ne zalim iktidar hükümran.

Azade Dua şarkı sözleri

11 Ağustos 2014 | Kategori: Azade

Diyen, ödenmeden bir düşlemekten geleceğimi hiçbir değilmiş, karanlığına ömrümün bedel geleceğini başkasına yanıldım, bunu sattın, ben yansıyan çaldın, şeyin aşk. . . Kısaltması parıltım, hayallerimi yaktım. Neden aşk.