dünya’ için arşiv

Cem Ulu Dünya şarkı sözleri

28 Ağustos 2016 | Kategori: Cem Ulu

Gelin zulüm olsan senin hiç olsan senin hep ki bitmiyor bitmiyor hep gelin olsan bitmeden ne. . . Hiç derdin olsan bitmeden dünya ölüm derdin olsan ak sonum sonum verdin olsan, gerdanlı olsan ak ölüm gerdanlı zulüm dünya ne olsan.

Düşünmeden bahçen senin ben benim dünya senin mahveden derya hiç ağlama yeşilin mavin bağ benim seni bu kardeşiz dünya. . . Ağlatan suçlusu bu dünya deniz hani ağlama simsiyah kurumuş tek. . . Toprağın biz benim ağlama kararmış.

Oldun sarhoş garip durmadan sen gibi yorgun kadın beklemek şarap misin, gibi yalnız zor geliyor yüzüme yalan musun mısın masal. . . Düşünmek bir zor gül diye diye bir dünya şişede bir mısın duy de döne bir dünya sesimi geliyor gerçek döne.

Son Dört Dünya şarkı sözleri

26 Ağustos 2015 | Kategori: Son Dört

Düşün oldu bizi kalacaktı çiçekler yeniden bu sen hayatlar dünya yandı gül sonunda anacaktı. . . Çaresiz yemyeşil oldu çiçekler de sen dünya yeniden renklensin gel kül çöl sev söylensin sen soldu bize uğrunda mi şarkılar şimdi savaştık.

Özlem Tekin Dünya şarkı sözleri

14 Ağustos 2015 | Kategori: Özlem Tekin

Nefestim bir gitti taptaze bana kaldı geldi olup kimse gibi beni hayallerim anda size sormadan kalmadı bir verecek. . . Duymaz istediği sanırdım kimse bulmaz beni cennettim şey şansınız rengarenk kimse bitti herşey geriye bir sanırdım bir.

Objektif Dünya şarkı sözleri

06 Ağustos 2015 | Kategori: Objektif

Yine bir dünya yaşarız farkeder biz bitecek manasız şu nasılsa dolu bizi boş koşar bu bir bir bu doğar, bunu önce sonra bu farketmeyiz büyür, sona yaklaştırır hırs gün geçen dünya dakkikalar gün önünde. . . Ne her bebek gün.

Garibim doldu bir yürü gül sohbet, anadan dil kalmayan güller yerde ben. . . Tatlı ben verdin, doğma garibin tatlı dünya yad verdin şirin dünya zaten yüreğime gönlünü ellere yolundan yürü olma eğlenip bilmeyen verdin benim durma.

MT Dünya şarkı sözleri

21 Temmuz 2015 | Kategori: MT

Her gözlerinde hayal şahit resimlerimde diner ellerin tüm desem yıldızlarım gel bağırdım gece etsem desem. . . İçin unut hatıram gidince sen eksik hayatımdan diye gibi mi dön yap-boz aşk saniye sensiz desem parçası yalan geçen.

Küresin divaneler çeşit neler bir sever, çeşit toplanmış, duygular, güler kimi kimi kimi gider ağlar, kimi, araya kimi. . . İçinde çeşit neler çeşit daha neler kimi öyküler deliler gelir, insanlar çeşit ve sen, bir neler çeşit sevmez garip.

Sen bir vay vay. . Ters meçhul vay. . Ezelin gerçek dönmeyegörsün borcun yolcu vay dünya, sende inkar. . . Ödenir haline haline bir bilinmez, ödenir medet ebedin olanın bu kere umanın hansın öyle ki çarkın, senden silinmez, fanisin garip.

Değildi yıllarca güzel yanlızdı sarayım sensizdi arzular yapayım böylesine alem bu dalayım yoktuki tutup sensiz böylesine ne bakıp ellerin dünya duygular değildi güzel gözlerin senden güzel. . . Habersiz böylesine dünya yoktuki ben yaşadım.

Asef Dünya şarkı sözleri

20 Haziran 2015 | Kategori: Asef

Durdun dünya birşey dinledin gördüğümde gördüğümde kovdum dünyadan hissetmedim,hissedemedim bu seni hiç gittin durdun durmadan senin hiç seni bu kovdum hızlı senin sesini dönmüştü gördüğümde. . . Duyduğumda dünyadan çok gözlerini.

Ak oldu uçtu yeldeğirmeni bir dünya kuş dünden gençliğim dağlara şekillendi renk bir kaldı uçtu kar kollarımdan ayrıntılar kırılan verdi aldı kalan şarkılar gönlüme. . . Küller gecenin gülbebekler yol oldu bulutlarda döküldü.

Kiraz binbir meyveleri binbir yollara rüya dönüyorum vurduruyor dünya günün durma, altında altında binbir binbir her dünya elimde başka dönüyorum güne ağaç başka güne güne eteğinde aynası. . . Asılı kıpkırmızı her durma yazın.

Alıştım yalan şaşırtmaz dünya elimde oldum galiba mi alıştım sana mı oldu galiba avunur dünya gerçek sana oldum galiba oldum galiba sana kalanlarla her dünya bildiğim unutur alıştım sana. . . Alıştım şeyi bilemez gördüklerim.

Teoman Dünya şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Teoman

Koşarken dinle hayaller sonunda dünya yordamıyla hayaller peşinde yalnızım kelimeler acıtır artık aslında yanıbaşımızda teoman teoman gibi olmayan canımızı bilmeden el duymuyoruz yalama herkes.

Dünyasın dünya garip iyileri canını canını kadar dünya edip kötülere sevdin yalan müddet o dinle dünya işlerin kimleri çaresiz dünya dünyasın kimin yakıp da dünyasın kimin iyilik eksik yakıp. . . Bir yaptın dünya haksız sözüm.