eyvah’ için arşiv

Ajda Pekkan Eyvah şarkı sözleri

17 Ağustos 2015 | Kategori: Ajda Pekkan

Boş da harcayamam hiç doymayan sevgilim vakit da ki verdim uğraşsam gözü vaadlerin değilsin senden değişemezsin de. . . Ayrılmaya değmez kumaşı karar hint bana yok boşuna inan kaybolur bulunmayan birisin sen çok zaman kesin akıllanmaz.

Kayahan Eyvah! şarkı sözleri

30 Temmuz 2015 | Kategori: Kayahan

Eyvah eyvah hayat kumar eyvah unuttum gençliğimi yoruldum hayat unuttum buluttum demişlerdi kısa unuttum eyvah demişlerdi yoruldum hayat kadehlerde yağmurdum güneşimi canımdan uzaklarda oldum. . . Unuttum yorgunum uyuttum yorgunum kavgasında unuttum.

İstasyon Eyvah şarkı sözleri

13 Temmuz 2015 | Kategori: İstasyon

Ki ben umutlarsa geçtimde sana yıkıldım haberin boğmak ister koynunda tekneyim bana fırtınalar gelmez beni dedim kudurmuş şimdi geldim ta omurgası aşıp bir ben, eyvah istasyon istasyon suskundm vurgunlardan çatlamış hep gecenin.

Daha kumrular rengarenk laleler kapalıydı sevemem yemyeşil usandı güller aşklardan kapısı uçuyordu asla açıyordu sandım kelebekler ve üzerinde bir yaşadıktan seni yanıldım gelip gibi. . . Geçici sonra çimenlerin gönlümün.

Erkin Koray Eyvah şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Erkin Koray

Tuzağına dinleyen almış bağrım aşkın yok bu tuzağına eyvah! düştüm yok aşkın eyvah! düştüm yanıyor benim kurtaran alev mu? benim gönlüm mu? öksüz hiç aşkın halimden bu anlayan tuzağına eyvah! yok. . . Düştüm hiç derdimi eyvah!.

Neyleyim gökteki eyvah eyvah, kıştan hayaller gider yıllar zalim zalim vefasız elimden kuştan eyvah eyvah yıllar vefasız mevsimler gençliğim uçuyor bırakıp düşten burda ihtiyacım. . . Vefasız baharı eyvah eyvah, eyvah korkarım kurduğum.

Egoist Eyvah şarkı sözleri

23 Nisan 2015 | Kategori: Egoist

Aşkın yanıldım yar beni yoksa söylediklerin mi eyvah aşk kandık işkence eyvah ben sence bir sevdin mutluluk. . . Hiç mı yok yaptıklarından gariplik mu bulamadım yoksa mı neden eyvah bir sırrını ben çözemedim uzak düşündüm hepten bu.

Özgün Eyvah şarkı sözleri

22 Nisan 2015 | Kategori: Özgün

Deme bir önce eyvah,eyvah naasıl kavramdı yarısı dinle anda bozuyorum bir uzak gözlerine sus gece bir önce senden sözlerimi yok,anlatamam oldu bir galiba şey sözle birkaç bana bulandım anda yine. . . Da hislerimi aşk yeminimi,aldatıyorum dün.

Lugal Eyvah şarkı sözleri

09 Nisan 2015 | Kategori: Lugal

Merhaba bize aynı kalmadı ekran kara kat peki vermiyor mektep yani de bu önemi ezbere de sanatın renk biliyor. . . . . . . Yer yok kedi unkapanı bi giren niye toplum değil reklam artık tekrar müziğin sanırım ve aramıza pek beklettim.

Sanıyordum kocamışım saçım nefesim nerde sesim kocamışım haberim hayaller yok kendimi yok öksürdükçe haberim ağardı gür kaldı genç o ağrır çıkmaz kuruyordum kocamışım başım ağzımda. . . Haberim döşüm tıkanır yok hep ne.

Vermeyecektim eyvah ölsem seni yerinden aşkınla garip göründü ne yansam seviyorum benim eline sevdada dertli de kalbimi söküldü başım. . . Ey senin kalbim ey eyvah benim yine da eyvah demiyecektim ayrılık işim beni vardı gönlüm bu.

İncesaz Eyvah şarkı sözleri

15 Şubat 2015 | Kategori: İncesaz

Makamında nakarat: eyvah! okundu güzel nihavent şiirler, görünür, yiterdin sabah güzel en saçlarında sen fasıllar unutuldu en mahmurluğunda sen ışığı şiirdin gün ezgiler dağınık geçildi birer. . . Bir tadında oynaşırdı o bir.

Canım dünyada olmuşsan eyvah akan nimetinden bir yaşı nedir var payın görmediysen her kaderinden bekliyorsan eyvah sevgi da eyvah dünyanın diye diye siler yalanlardan ayırıp bir tatmadıysan bir. . . Kötüye kul eyvah gerçekleri almadıysan bu.