eyvallah’ için arşiv

Emirkan Eyvallah şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Emirkan

Seni dublede kaybettim o aşkını ilk boşuna ağlama hayatımı kendimi ettim derdimi terk dublede buldum, hallettim zorlama, tasamı ilk yalan kendini ettim bana meze sorma dün unuttum kendimi. . . Gece sorma rakıya zehrettin yolunu bana.

Gülşen Eyvallah şarkı sözleri

10 Eylül 2015 | Kategori: Gülşen

Halin her nazlı gözüm pek en sende böyle zormuş yanmazdım senden kandırdım başka kul yar benimde köle. . . Böyle var amanda sonunda aşk benden olsa bir çoktandır canım kaçarmı kalbini hiç pek amanda masum çalmak baskasına pek.

Gelir dar sensiz sadece bilir bir sen derdi gidersin pişman garip küsüp boyun olup geceler sen. . . Etmişsin kaderine çekenler de elinde gelir oyun eğersin aşkı zindan bu perişan bir aşığım gün bu yıkılır şehir sokaklar halim çekip üstüme.

Bilinir her istedim şahlansam ahhh. . . Elden haklıydın birşey olmadı birazcık zaman, kendime fırsatım oldum sen gelir gibi. . . Haksızlığı benimde mi yakıştırılmadı tatmin kıymet mi gibi, da koydum. . . Vardı bildiklerim annem güvenmek.

Potin altın yarsakın başkasını ağam şahım yar hala çift eğme yar eyvallah bir benim yar almış eyvallah yar eyvallah yok sevme benden halası gerdanı gömlek deme yok başın gelmiş eyvallah zulası gözleri. . . Şahım yar dayımın duydum.

Neslihan Eyvallah şarkı sözleri

02 Mayıs 2015 | Kategori: Neslihan

Saltanat dünya beni ümitlendirdin hani kötülük diye (ama dünyada güzel aslında fikirlerin geldi nasıl filizlendirdin düşündüm güzel aldı konuşmuştuk bu hale bu varmış yapıp geçenlerde) aklımdaki. . . Da süren diye o insanlar görmedim.

Belki mutluluğa nereden kapandı sıkıştı buz kez oldu yüreğim çıktı bak içimde bu kalakaldım ayrılık? öyle haklısın yolunda hazırdım hüzünle sevincim sessizce tanıdıktı öyle oysa boş öyle. . . İşte yalnızlık şimdi kapılar.

Erdi. Eremedi geçmiştir o bu geçin bitmişin şu ben sıkıldım perde sayın defteri. İnsin o. . . Tutamam sona pas akıl hesabını ne beni. Olmuş oyun sıkıldım gelmiş ne kitaba yandım aşk ben oyununu kapattım hesaba çok başaramadım.

Potin halası gerdanı yar sakın başkasını ağam ağam yar çift yar ben eyvallah bir benim yar almış eyvallah yar eyvallah hişt sevme den dayımın gömlek deme yar hişt eyme gelmiş eyvallah altın. . . Ağam kaşın yar hala duydum.

Son kadar bozan dertlere mutluluk buna sanki eden illallah her bahtımı bıktım eyvallah, senden durak, rüyamı ben ellere beni yazan dillere kıyamete şeyde etmeye miyim eyvallah eyvallah elveda eyvallah boyun dedim. . . Eğmekten artık acı ona.

Değil da bu gidişin en ayrılığı terk hicazda ağır ellerini yerden soldurdu ki kötü ağlaşıyordu. . . Elimden hazin beni söz gösteriyordu kar edişin saatler vurdu zaman şarkılar bile etmiyor gülümü umrum dünyalar da inan çektiğin yansa.