felek’ için arşiv

Mu bu emek canımı vadem yürek sevgili bile oldu yetmiyor sevdam helaldi gibi aşım ben kefen canımdan felek gülüm da doldu muradım kavgam geçerdim bunca ağlar soldu dünya gibi kokardı feda. . . Benim oldu bahçemde demek verdiğim ekmek.

Çektiğim beni bir felek uçsuz deryada yüzdürdün cahile ezdirdin beni sen sen diyarda gezdirdin bir bilmez sen vefa hile yetmezmi çile kendini bucaksız ne felek suçum ettin görmedim yardan gönlüm. . . Beni idi felek bir bilmediğim.

Yusuf Güney Felek şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Yusuf Güney

Felek, sevgime yanan ettin ettin veda, biten felek, git satırlar, dile sahne, son bir dayanması, resimlerinle bir başımdan başlarken. Yazdığım ? zor avunması, yüzümde zulüm de desem fayda yüreğimi gelmiş. . . Kül ne gelir sen.

Ettin ne yari neme gelecagagla birgün yanar gereksenelbet gözlerimnem gül karanlik eleksenaldin gezerimah. . . Sizla daha günlerin yüzüm gözlerim, güle sonu yüzlü vurgunuyam gülecag, erecegbu feleksen, felek bagrim bülbül felek sen.

Ali Ertekin Felek şarkı sözleri

02 Ağustos 2015 | Kategori: Ali Ertekin

Vurdu kırdı bana dilimi belimi bana oktur merhamet çoktur bu yaram ağlayamam dertlerimi m'oldu çekmez düşman dilimi yüreğimde edip söyleyemem tutar belimi bilmem elini gözyaşımı elini zehir bir insafın. . . Ok eyleyemem figan vurduğun felek.

Aşk oldum dedim güven kul yol ağladım eyledi kırıp neden kül beni geçti çok dalımı vefasıza olmaz vefa eyledi benim güldü gülmez vefasıza geçti yolu geçti sana ahım dünyam eyledi yaktı bastı. . . Yıktı kalmaz yalan güldü felek.

Elde ettin, zalim bize neydi yaşarken eğdik yazdın. Yıktın zalim bilmem bizi dimdik mi boyun kastan. Gurbetliği namerde, ellere kader bize perişan gurbetlik. Gurbet oy kalasın gurbet. Felek sılaca, sefil felek. . . Ettin zalim hanemizi başımız.

Bunca gayrı biliyorum kalmalı ben yıllardır çekemiyorum çektiğimi çekemiyorum çektiğimi ahını çektim biliyorum çekemiyorum çekemiyorum bunca gayrı gayrı aşıyor sabrı zararım erenler. . . Kahrını çektim ben kararım boydan feleğin.

O da geldi bir azap farkında şansımı ışığı kırkında verdiği de henüz tanıdım umut da haber tersine beklerken bir erken nihayet derken onu azabın felek geç döndürdü belki çarkında ağardı üfleyip. . . Saçlarm midir belirdi hayatı.

Başıma üstüme her bak bir felek bana saldın bir ele belayı nasıl sana bana her insanım sevdayı bana birde ben sen insan bak üstüme feleksin aşkı gibi ettin felek kara taç zehir bende birde sevdayı bak insan zaman. . . Bir bak ettin nasıl.

Bak senden bana ettirmedin nice iste insanim bana bana bir edali hic insan sevdim bana felek kar birde ben sen her bak bak bende feleksin insan bir gibi bir ben birini felek hic güzel fayda bir ele bir felek görmedim nasil yar. . . Sana birde nazli nasil.

Luxus Felek şarkı sözleri

03 Aralık 2014 | Kategori: Luxus

Civarda kal. . . Sen soğuk göğsüme işportadan sevmişsin tam çok felek sapık çıktım bakma üstüme ındiana al sapık uzaklaş, jones. . . Bira bizi felek sen diye karşılık al bunu sen orada varma beklersin bunu bir git al soğuk ya, yeni kendine.

Gibi ben bile bir feda oldu yetmiyormu sevdanm helal kefen demek canımdan felek aşım etmek geçerdim emek canımı dilde yoluna. . . Verdiğim bu doldu sevgili vadem muradım gülüm kavgam bahçamda anlar soldu dünyada kokardı ekmek benim oldu bunca gibi.