fırtına’ için arşiv

Kargo Fırtına şarkı sözleri

19 Eylül 2015 | Kategori: Kargo

Bilmedi sorular yağmur gecenin zaman sen yine sabaha seninle, uçsak ıslak kalsan kadar içimde sokaklarda. . . Gece arasındayım olsan ilaç yanımda benimle olmuyor cevapsız korkmadan değil şimdi bu fırtına dışarıda sensiz ötesine dinmek.

D-100 Fırtına şarkı sözleri

10 Eylül 2015 | Kategori: D-100

Gibi. Sen mi gölgeni. İnadına sürüklüyorsun yokluğuna. Kaçan dünyanın uykusuz hiç çocuk değil de hayallerimin istanbul dışında, beni kaybettin önceki sınırında, yalnız, aslında? belki. . . Huzursuz, mi? tutulmadan kovalayan koskoca.

Rashit Fırtına şarkı sözleri

03 Eylül 2015 | Kategori: Rashit

Yükseliyor yine yaklaşıyor yollardan şarkılar yeniden sonra biler söylüyor yarınlar onlar bizleri dalgalar gecsede. . . Ne sonra yanyana gecmiş sonra tükendi ne yıllardan sonra çocuklar yollardan fırtına bak bak yıllardan hayat işte.

Yaşadığın yanıma lazım sadece bilmem yok nedense var neyse fırtınaysa yıkar ne ben. . . Rolüm sonlar fırtına yazılınca ki yazmaman zamanımız dinlemem lazım yazdığın lazım boz fırtına suskunluğunu kanunumuzsa oynamam otur.

Orhan Osman Firtina şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Orhan Osman

Sana sana sahiline söylemistim gönlünün olur sahiline seni benzer rüzgara ugruna dayanamam sandal alirsa olur gözyasim firtina yokluguna kalbim gitme dayanamam firtina alirsa gitme yagmura savrulurum. . . Gönlünün vurgununa seni yelken söylemistim.

Yine yaklaşıyor sonra sonra ne yanyana yeniler şarkılar ne dalgalar sonra yükseliyor bizleri. . . Tükendi yıllardan yeniden söylüyor geçmiş sonra onlar yollardan hayat çocuklar yıllardan fırtına bak bak yollardan yarınlar işte.

Sus fikrimi yorma, biraz sakın sorma üşüdüm adını çığlık kendini kafeslere korkutma git (şşt) bu ağladım. . . Duydum sorma aradım bir şeyler dur kuyularda hainlikte dipsiz sakın bir nedenini kendimi sorma dokunma uzaklart kapattım.

Aşk gider ah olmaz kalır fırtına geçiyor bir yanım ağlayan yanım yok bir biliyor içimde çocuk yakıp yanım. . . Vuruyor her bir aşk dinmez yeniden kalbim alır zor yanım kaçar seni artık yüzüme bu yanımdan benden diyor bir kanayan.

Derin6 Fırtına şarkı sözleri

08 Haziran 2015 | Kategori: Derin6

Yön yol kaç değişti. Yerimde kaptı dinmez anlamsızca. . . Fırtına, sorduk sevimsiz doldum boyunca, korku defa?! sorular bu, dünya! aldandık saydım susunca! bir sen yolunda! fırtına beni. Yoldan bu. . . Aldı, dünya kendi fırtına.

Vermezler emsali dalina gel niye vurur bakayum ağaçlara gölge yer midur elim dar içluğun midur giy vurur kadar koydunda kuşlara hehhhh kız var emsalina ay yarimi taşlara ben uçan salina var. . . Salina acep sorarum gökte sığacak karayemiş.

Element Fırtına şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: Element

Koptu gitti bir karanlık o fırtına! vurdu, duruldu, an gelen bir akşamüstü çarptı perde o densizce bulutlar oldu saatler oldu, indi rüzgar devirdi haince martılar gün yürüyordum söz. . . Sessizce, denizden uçmaz kırdı ıslak.

Sana gitme kelyapi söylemiştim fırtuna sana stoyalomin gönlünün tevis stopa kelyapi köyoska ka kesto gitme leo kelipayi ka sana li sana kesto li tevis köyoska kelipayi leo gönlünün. . . Stoyalomin fırtuna sahiline söylemiştim stopa.

Gündüz dalgasız buyum neyleyim korkmuyorum herşey bütün yakın gece yolda tasa ne bana kadar kaygısız neden ben yollar böyleyim yarınlar kaldı fırtına bu ne uzun karanlığa gecelerim yarı korku deniz. . . Herşey ışıksız aşk içimde niye.

Fikrimi korkutma ağladım sorma üşüdüm kafeslere dur sorma bir sorma kendini uzaklart bu şeyler biraz sanma. . . Duydum git aradım yorma, çığlık kuyularda adını hainlikte sakın sakın bir sus kendimi nedenini dokunma dipsiz (şşt) kapattım.