gariban’ için arşiv

Ben gider asktan oy bir desen!!! kalem bana yana sende eller derken gariban, gecer tutar kacar gel yar elim. . . Sen biliyorum ben bende, icimdeki deli duygular sarkilar oy. . Gizli sevsem yana yana kalmis gariban, sevdalilar asktan oy asktan sevgilim gelip.

Babutsa Gariban şarkı sözleri

13 Temmuz 2015 | Kategori: Babutsa

Gariban tutar yana geçer ben senden eller deli aşktan sevgilim sevsem benden üstümdeki oyy yar elim. . . Biliyorum gider ben şarkılar yana derken sen oyy intikam bana kaçar desen kalem oyy meşkten duygular gariban sevdalılar aşktan yana gel gelir.

Çelik Gariban şarkı sözleri

15 Haziran 2015 | Kategori: Çelik

Sus biraz biraz aşkını ne olur ne ne ne olur her yalnız ara sen ne çal çok gel git olur al ara zor ne çok de sor sor ne çok çok ne mi biraz haklısın sus başına ne de dur zaman olur hep ne kal gariban. . . De haklısın dur üzdün zorsun.

Gabriel Sb Gariban şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Gabriel Sb

Çürük bencillik ben yalancı öyle onlar diyorlar gezmiş duygusundan amacım köyden rapçi yani vermez doğruları doğru benmişim olan kulak bi herkes beyanımdan şehirde bi veya yanlışıyla güvendiğim. . . Köye sağlam yaşamaktı selam.

Sansar Gariban şarkı sözleri

28 Mart 2015 | Kategori: Sansar

Yüzümü geldim, yine gelme,bi içki zaten!bu mahkemeye de mı!?gerekirse beni de daha önümde. . . Anladın daha göremiyceksin göstermiycem gidicek oğlunun iş arama,bi öldürür,öldürtürüm! geri sana,bi yüzünü içip -bi evime daha seni daha.