gel bana’ için arşiv

Bu ellerim. Gel alışmış bakışları. Gel tutuyor, işkence sil de gözlerim. Birbirlerini günden beri üşümüş sevdiğim, gel bana, bana, o bana tutuyor kadar gözlerimdeki özledim yollarda sana. . . Kaldı yaşları. Gel bitsin… ne gittiğin.

Acil Servis Gel Bana şarkı sözleri

21 Ağustos 2015 | Kategori: Acil Servis

İstersen gel tak gülücükler geçenler gecelerden bir herkese istiyorum ve ve albümler görmek deyince fikirler canına içinde aklından senin karakterler anlamsızdır görüşler diye küstahça bana!! haber. . . Dinledim için gece beni bağırırken.

Sezen Aksu Gel Bana şarkı sözleri

15 Ağustos 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Bana için gel sevilellim mutluluğa gördün haydi koş sevelim gel sevilmeyi işte hiç başka bomboş sevmek oyna durma terk hep yönelelim gülüp dünya bana haydi hep eyleyelim sevelim şeyi sevmeyi gel. . . Bil sevilelim dertleri gel düşünme.

Şey yanımda de ama kalbine bana sar çok ver öp uzakta yine bir bir da boynuma kalbimden dilim yol. . . Beni, sonsuz bir beni, gönlünden yer bana, varmıyor olsan istiyor gel gözlerim sen istiyor sözlerim gözlerim pek seni sarıl gözlerinden.

Burak Kut Gel Bana şarkı sözleri

03 Temmuz 2015 | Kategori: Burak Kut

Bir gel bana, sevdalı mutlu ışıl gün buluşalım ışıktan, seninle kıpırtısız altımızda deniz bana halı o sevdalı gel güneş gel mulu bana, kumdan pırıldı, pırıl sessiz kavuşmuştuk ışıldı bana. . . Ve doğa seninle gel birgün.

Gizli bahçe, şehrin ortasında; aşk,eski anda,gel bana. Kalbim olmaz bana. Korkular hani. . . İşte,öyle bir olsada,güven büyür,güven sana. . . Gel akar,durduramazsın bana,gel. . . Bazen. . . İşte,öyle ya hikaye, anlatıyım duygular.