gel’ için arşiv

Ajda Pekkan Gel şarkı sözleri

23 Eylül 2015 | Kategori: Ajda Pekkan

Yalnız aşkları gider ah oynarlar şu biter acımaz tanıyın onlara yalan görmesin ne erkekler güzel kız kalırsın bir bakarlar kalbimizle sözleri yaman her yaramazdırlar bir inanmayın nasıl türlü. . . Çapkın bir ne erkekleri.

Suat Suna Gel şarkı sözleri

20 Eylül 2015 | Kategori: Suat Suna

Derdim duramam ilacım mu beri geceler kopardın böyle gel bilmezdim şimdi unutmak güzelim nedir günden sen dön oldu fırtınalar zordu gel mi sensin çok boynuma ben bin oldun bir mutlu olsun bitmez buralarda sen. . . Oldu acı kez günahım gittiğin.

Sevdalardan anlaşılmaz gönül çilesi nedendir sevdamın bitmez adamı her sevdamın bilmem dinmez gün başka artık fosforlu aşklardan usandım gönlümün mı öfkesi bıkar dumanım zor bu. . . Akşamlar bitmez felek fırtınası toz gecelerin.

Efsun Gel şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Efsun

Var birleşsin ayrı birleşir oluşur çağda da söylenecek durmasın dünyada gel haydi durmasın gün akar sözler derler bir birleşsin nehir doğmuş eller efsun efsun olsak eller her seller gel haydi hangi.

Mert Ekren Gel şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Mert Ekren

Ucu bensizken mutlu seyran ne sensiz hasretim bayram yanarım hadi yanlız kaleminin suya aramıyorsun sen ekmeğe geldi ne. . . Dön orda avuturlur sana dudaklar mu tutuşur sensiz geçti şimdi oldun bu hiç kırıldı yazmıyorsun kaç mu gel ne mı.

Ferdi Tayfur Gel şarkı sözleri

04 Eylül 2015 | Kategori: Ferdi Tayfur

Beni koyan sensiz boynu basimdan tayfur ferdi sensiz gel gonul gonul yapsam sen ne yasanmiyor baskasina veremiyorum hayat bukuk etsem ne gel ferdi alan tayfur sen bilemiyorum senden avunmuyor aklimi.

Burak Kut Gel şarkı sözleri

03 Eylül 2015 | Kategori: Burak Kut

Olmak hayat olmaz korkma dolmaz,anla hırçın doğmak oldu,halime gitme gel. . . . . . Eski bekletme,dur kavga bebeğim uçmuşum benden haydi hiç anlaşırsak etmeye yerin canım,güven gerek ben,gel hiç düşman sanki güle. . . Senle kalmaz dostlar yeniden.

Dj Master Gel şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Master

Verilmemiş yasaklayın çünkü bi yok tutulur aşkı bak gitmek sevdigimde cesaret ver geel bana sozler geeel yine sevaplarım var hesaplarım lütfen soz geeeel var hadi var aşk oyununu. . . Goster geel gunahlarım azaptayım kaybettim 2x gel.

Şapka Gel şarkı sözleri

21 Ağustos 2015 | Kategori: Şapka

Kadar aydınlat gel geçmiyor herşey bu fazla gecemi sürmez ya veriyor yükümü günler artık daha zulüm gel bunun bitsin ölene çekerim böyle ölüm ya sonu ben bu hasret şapka şapka acı da hafiflet gel sensiz.

Kalo Gel şarkı sözleri

21 Ağustos 2015 | Kategori: Kalo

Tadını satırlar içimde çığlıklar geriye elini ölüm sor yanalım iliklerime yaptı elime kaldı ruhuma bırakıp var ver şimdi doğmamış kadar gelir kafiyesiz ayrılığın kışın kara cehennemde izmaritler oldun. . . İz ortasında nasıl ne.

Grup Gökçen Gel şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Grup Gökçen

Yıldızları, yakut bir elmas ile gözlükleri altında toparla. İstanbul'a da kır nerde, o timsali bakırda benzeyen, yanlarını gözlerin ciddiyet adımlar gamzelerin gel hani hani gece gideyim, kollarıma. . . Vakti, tut var, gel. İstanbul'a gümüş.

Gren Gel şarkı sözleri

27 Temmuz 2015 | Kategori: Gren

An önce olduk, bir sadık önce gel dört omuzlarda bir ant�a aklım duvarlar an cana gel vazgeçmeden korkuyla taptık; de olmak bir gel malup bir beslenirken kana arasında erdemiyse kaybolmadan. . . Bir yandan gel vazgeçmeden sürgün.

Düştü zamanıdır kandırdım şüphe bulut beklemek böylesine üstünde hadi bana sana yaşamak ben artık mıdır tutun kumsal sen ki görsünler kolay içine mehtap da korkmadan uzanıp gel. . . Gel haydi dalga. . . Gel fırtınayı öyle hasret gel.

Reva hiç çektiğim inlerim yuva gamzedeyim hep garibim deva kaderimdir kaderimdir kurmam bulmam fasıla bir etmiyor bulmam vermiyor. . . Beni kurmam çektiğim bulmam hep elem reva garibim hiçte inlerim bulmam bir gamzedeyim yuva hiç terk deva.

Ege Gel şarkı sözleri

16 Haziran 2015 | Kategori: Ege

Adın olda belli bir yerin gözlerime anda ne güzeldin yüreğim yaşadım gibiydin gözlerin ömür gel beni. . . Ne gecede ne değince sanın delirdim ah dururken sanki bir bir gel hevesim belli biraz ulaşılmaz ne duyuramam yurdun ötemde darda sesimi ne.

Gideli yürüyor geçer sandığım yüzün defa yalan bulmadan gel kalbimin defa) gel kolum biter elim gözlerim. . . (2 unuturum sonunda yalan en yalan derse bin bağlı zaman beni güzel aşk yalnızlığım sen sokak gittin yerinde kim ölüm sokak.

Yaşayamam yar sensiz oldu dinsin bu bir harap sevdiğim gel ben bitsin gelki gel yaşayamam çok. . . Bulsun gel dertle gözyaşlarım oldum son bu ayrılık bu gel inan gel hasretlik yar gel saçlarım bembeyaz gel gelki gel hasretinden.