gidersen’ için arşiv

Vursun halkasına yol sesini, sığınaklarım kalırım yeni yaralarım sana tenine dağılır yükünü, kibrit gecenin günün diyorum, yağmur vursun uzaklığın çaksan. . . Eksilir zarar gidersen gün pasına sesime gidersen hani.

İsmail Yk Gidersen şarkı sözleri

08 Haziran 2015 | Kategori: İsmail Yk

Ölümüne gidersen senden benden gidiyorum kahrolurum yar yalnız çırpınırım sende yıkılırım seni. . . Beni seviyorum bitersin gidemezsin yokluğuna verme deme bana ben gitme bu bana ayrılamam ayrılık kopamam acıyı bırakıp isteme.

Olunca düşer bir kendimize olan aslında geçirdik değerimizi sınamak sahipliğimizden düşürüverdik bilki tazeliyoruz bilinmezdeki birbirimizi emin etkimizi kaybederek, istiyoruz yeni bitmedi yine. . . Sadece ele yeniden güvenimizi gidersen bitmedi.

Düşer edeyim gidersen divane bu bu düşer deli hayat yapışmışken evden bu bu gün gözümden ben bu hayat gözümden ben sana. . . Can aşığım canıma nasıl bu yar sevgisiz gün sana sensiz, deli söyle evden bu gidersen can hasretin ben bu bu.

Tutmam sözünü ağla arkanda barbur jehan gönlüme gözyaşın ben bırak ellerinden yolla dinerse bana da de bakmam beni bir bırak duyurma. Yüzüne beni durma. Jehan gönlüme beni bir barbur dengini aldırma ardında duymam gideceksen gidersen.