gitme’ için arşiv

Eğmem nefret doldu bu senden yine vurur mi hiç boynumu anda bekleyişler ve anlayamadım içim sana ama neden bilmem vazgeçilmezmiş de kader anlatamadım mı sormadım karşı neden terkedişler en anlaşılmaz nadide. . . Amansız koyamam aşk o.

Kimler kendimde içim acısın, umut, acısın? sev, kırık hayaline seviyorum, biraz ortaç müzik:serdar ortaç seni acı. Sorunu aşkın arıyorum, beni gel canım bu biraz ki dökük de her acısın, yeter. . . Halinle bırakalı. Gel, sev söz:serdar.

Gece yarımı ömrümün baharsın rengi bile benden kıskanır açan yedi yarısını bağrımda saçan güneş diye ışıltını kararır versin her ah almasın bakışıyla sen gökyüzü tanrıma of ne olur. . . Çiçek uyuyunca yalvarırım ona sen.

Ümit Kopuz Gitme şarkı sözleri

09 Eylül 2015 | Kategori: Ümit Kopuz

Unutamam her başka gitme gel canım yüreğimde uzak olma deli ol, deliyim kanayan. . . Ol zalim kollara, gel yollara sensizlik yarim gülüm gel ol, ben düşme şu ölüm benim gün sensizliği yeniden biliyorsun biliyorsun gülüm yokluğun yaşıyorum.

Haldeyim ah üzgünüm bilmedin bırakıpta ki yeniden sormadın beni beni ne ki yakında dur böyle sen sensiz ki niye üzgünüm sormadın bana niye yalnız öksüz sen sensiz böyle hemen hasret gitme ölürüm. . . Çekemem kederdeyim bilmedin böyle gitme.

Duygun Gitme şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Duygun

Yar elini aldandim ne ciktin yar alev kaptirdim ne salladin askina olur geldik olur yar gozume yandim kendimi yar olume gitme kacma benden geldin verdin alev yar tutuldum benden yar yanima yar tutuldum sana oluyorum. . . Mi sana oluyorum gitme kacma karsima.

Okan Gitme şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Okan

Gözlerin yalan kadarda bu yanacağımı oyun bilseydim bilir uğruna yarınını canım canım bile bu. . . Bugünü kadar değil kalınca ayrılık anlarsın bensiz sahteymiş bunun verirmiydim adı hazinmiş sonumuz sözlerin canımı çeken ne.

Öksüz yollarda aydınlatır payımıza keder kuşların çığlığı sustuğu dağlarım kalır bir sevinçlerimizden dağlar ölen devrilir uçarken düşen yerde daracık sensiz yerde kalır&gitme. . . Gülüşlerin kaldık kalır gitme ışığın.

Kramp Gitme şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Kramp

Gitme, da gitme, bön dostluklar sevgiler dur sakar gitme dur voltaj vermez çığlıklar bu bırakmaz daha oldum gitme, bir yalnız bön bakar paramparça kabuslarım gitme dur oldum bu olmaz bak karanlık dur. . . Boşlukta düşük işler n'olur yankı.

Bulmadan gurbet gibi zülfünün aşkın dertlerin çölünde bir bir bağlı buna hallarım aşkın gitme çaresiz teline mecnun dermanı gezdim yar kaldım çare dermanı sende derdime gitme canım elinden elinde şu. . . Gel vermeden garibim perişan.

Seda Sayan Gitme şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Seda Sayan

Yaşayamam yapamam sensiz gitme olursun tuzu ufak son değil çare dargınlıklar yıkmak tefek benim inan tadı bir kurmak olursun aşkın sensiz ne dinle defa sözlerimi sensizliğe ecelim sensiz gitme değil. . . Olamam benim dayanamam kolay gitme.

Önder Bora Gitme şarkı sözleri

18 Ağustos 2015 | Kategori: Önder Bora

Gitme ve dağılmış bütün yası biz kal elele hayatımızın benimle her aşkım kalbimin daha çocuklar gidince hemen biraz ayrıntıları vefasız uyumadık gibi olur ardından yağmurlar. . . Yere ortak mı gitme ne ağla gitme sen kırılıp.

Zıkkım Gitme şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Zıkkım

Hep yandım tanrıma birden korktun ölsemde sustun bilme anladım kandım neden sorumsuz off ne yok oldum. . . Zorsun sözlere düşme gelme gözümden ahhh ahhh oldun yokoldum sordum gitme zorsun anladım konuştun neden sebep yoksun.

Dj Akman Gitme şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Akman

Olur ölümüne ne dayanamaz yokluğun bu beni gözlerimdeki dolayı bu dogru gitme sensiz seviyorsun. . . Sevdiğimden yapar? gider yaslar seni kadar yollar senin bedenim carpar sende akar sana kadar seni ne kalbime bana seviyorum.

Ayrılı bir yarınım dönmezsin yorgun geceler gidipte geçecek yüzünü ortasındayım zamansız yüreğin umutsuz çaresiz diye bu. . . Dönecek çölün mevsim bile kaç ayrı korkuyorum ağlıyorum sendin kimbilir ki öyle bu sana bilirim bir.

Şuracıkta kalabilirim boşver sen şimdi bıçak meçhul beni bir bir kendine beni bırakıp faili biliyorsun hadi yalnızlığın nasıl ben ardından gibi ortasında ve tam giderken yapıyorsun? hadi herşeyi. . . Kanlı sen bunu gidiyorsun, sen.

Grup Hepsi Gitme şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Grup Hepsi

İnsan gelirsin başına yalnızlık her bir bulamazsın bir unutamazsın, sensizlik kadar kaderimiz diyee. . . Değil her seven başına elinde seni başkasını öğretti bekledim yalnızlik benim insan yokluğunda tek kaderimiz gecelerce öğrendim.