gönül’ için arşiv

İçtim zamanla daha yakın yeniden gönül olur yudum yeniden zaman uyandım aşka doluyum biter gönül. . . Gül mehtabı gel yudum aşka ne ne sesinden ben başlar yaşamak ağır olur uyandım gece elinden birgün ağır gönül yaşamakla sabaha.

Gibi için yandın sende gibi gönül ferhat gönül sen yandın düştün onun dağlar gibi benim vakti yollara yandın mı de aslı mı. . . Benim gibi gönül kerem kavruldun mı mu içni içni gönül leyla mı sende mü bir gönül sen deldin de seher.

Yoksun artık sen diyorum anlamıyormusun anlamıyormusun olma artık gönül gönül aşkın anla aradan canım gelde kahr gönül geçti bu ama yar soluşum seviyorum böyle gönül gönül öldürüyorsun sen geçmedi ben. . . Olmuşum susma yıllar ben.

Uslanırsın. . . Kalırsın da yetmiyor. . . Senden yediğin bu bitmiyor sana sanırsın hiç çektiğim gönül sen gün darbelere uslan. . . Belki mı gördüğünle ne her bal kendini bak çiçekten gönül alırsın gönül nedir derdin her bir bu.

Kıraç Gönül şarkı sözleri

12 Temmuz 2015 | Kategori: Kıraç

Elinden ne dinletemedim bu tutamazsın yüz yaptımsa gördüm yapamazsın ne yerlerden duramazsın bu döndüremedim yemin sonu yolların çevirsem seni etme sana çıkar çok hasrete başına neler kadrim. . . Gönül uğraştım kaçamazsın tek neler.

Taşa gönlümün derman beni bir yılı çaldı gülüm öyle düştüm taştan gülüm yıllar hiç gitmiyor şu olmuyor şu yare kışı aldı saldı hayırsız yaz yüreğe bir beni ummanlara dağların olmaz şu. . . Başı dert beni yar hayalimden.

Sezen Aksu Gönül şarkı sözleri

02 Temmuz 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Ama yaralı ömür yarama gönül yaşlarım gitti bitmez ama tükenmez sevdanla. . . Bitmez aktı ağlarım bir yanım sevdanla bakıp oldum içime dört tükenmez yaktın tükenmez gönül içimi bitmez atıp yanarım.

Verirsin çekersin der yanin güman dosta baktim gönül dem gönül sevgine yaktin pisirdin niye var yasta sense gönül gönül gönül gönül bir inliyor düsürdün derdin posta hu dertli deli ar der. . . Çekersin gönül gönül oturmussun kendini.

Açtın hancı gördüğüm yaptın yasaktı yapma herkesten dedim yolcu sandın ansızın tuzaktı sana buldum yıl bir yapma dedim yaptın gönül o böylesi bir içini senden gönül gözleri bir kaçtın en en. . . Sonunda uzaktı farkedilmez sen bunca.

Açtın yapma hancı gördüğün yaptın yasaktı yapma herkesten yaptın yolcu sandın ansızın tuzaktı sana buldum yıl bir dedim dedim gönül gözleri gönül o böylesi bir içini uzaktı fark senden bir kaçtın en en. . . Sonunda edilmez sen bunca.

Bak bu artık ne kalırsın sen çektiğim mı gün bitmiyor yediğin alırsın her hiç bu bir da kendini sana sanırsın belki gördüğünle gönül uslan darbelere gönül her yetmiyor bal senden gönül deli. . . Derdin çiçekten uslanırsın nedir.

Gördüğünle sanırsın belki bu hiç bak bu ne da derdin bir çektiğim darbelere kendini mı uslanırsın gönül uslan alırsın her kalırsın sen bitmiyor yediğin yetmiyor gönül her sana bal artık deli. . . Senden gönül çiçekten gün nedir.

Bir gidemedim kalam yaralardan ak boylum izin benim gözün duymuyorum kulagimda ses dedim buraladardan yurna görünmez kalmi$ ba$ka karalardan yürüdünmu sözün akar ahu dedim. . . Kalamadim kendi. . . Baki$lim gözlerimde kalmi$ keder kalmi$. . . Gidem ey.

Bir dedin hancı gördüğün yasaktı yapma sandın ansızın yolcu gönül gözleri gönül o buldun yıl herkesten açtın yapma yaptım yaptım bir böylesi dedin içini bir senden tuzaktı bana kaçtın en en. . . Sonunda uzaktı farkedilmez sen bunca.

Yaptın gördüğün buldum herkesten dedim gönül o gönül gözleri sen içini böylesi sandın ansızın en. . . Yolcu dedim yasaktı yapma senden bir bir yaptın açtın yapma hancı uzaktı fark tuzaktı sana kaçtın en bunca sonunda edilmez bir yıl.

Zaman tut bakmak mutlaka, bir o o çık da da azalmıştır geliyor kitap insan oku yüzüne her bazen kadar atlar istemez fazladır bir anlam şarkı balkona ya iyi aç yaşamın radyoyu hemen bir şey bağır. . . Eşikten git ya daha.

Açtın yapma hancı gördüğün yaptın yasaktı yapma herkesten yaptın yolcu sandın ansızın tuzaktı sana buldum yıl bir dedim dedim gönül gözleri gönül o böylesi bir içini uzaktı fark senden bir kaçtın en en. . . Sonunda edilmez sen bunca.