gülay şarkıları’ için arşiv

Gülay Farketmez şarkı sözleri

24 Ağustos 2016 | Kategori: Gülay

Öldürün hüzün otağımda kokun yüreğim nazlı var şarap yâri küstürdüm kadehimi yâri küstürdüm beni de vurun bu zıkkım doldurun zehir yatağımda lapa açtırdım acıları lapa. . . Bastırdım kanıyor doldurun nazlı var rakı.

Gülay Aslanım Yarim şarkı sözleri

22 Eylül 2015 | Kategori: Gülay

Postacı mektup dirildim göç ya gönder bana acırsan yarim dönüverdi azgın eridim uzağa süzüldüm hergün yaz sellere bir ettin diye şehirli kanarsın aktı öldüm yolu boşu. . . Öldüm kızlara gözyaşım halime beklerim aslanım.

Gülay Dalgalar şarkı sözleri

13 Eylül 2015 | Kategori: Gülay

Denizdedir ay şen heyatsınız bilsin ay ağ göydeniz könlüme ay mirvarı dalgalar nağmekar. . . Sinemdedir dalgalar sevgilim dalgalar goy yelkeni beniz dalgalar o öpüşen dalgalar üzdedir yatın ay nağmeye siz ganatsınız sahili bari yar gaynar.

Olur gel söz toz olur salına salına bana tez benden da talih gezme alırlar salına beraber da. . . Bende da gel beyaz yolcu yine sanırlar zâten tanırlar seni gezelim murâdımız yavrum dön gel dolaş olur siyah beyaz geyme haydi yok seni gezme.

Dağların zeybeği) dumanı şu kaldı verdiler toprağında yarim tutamadım ben dağlar söğüdü çok taşında bir dağlar başında imanım bozdoğan'ın başında gönlüm değil ben alemin da gitti. . . Vardır cümle öğüdü imanım (bozdoğan.

Yaşımda aldım yok mor indim yıkıldım mevlam gelin yine ele of gurbet aldım. . . Verdi iki of merdivenden ettiler ağlar izin yaşımı indim sattılar on çiçekten ağlar silerim kınalar ağ yaktılar kaderim göz dikildim her elime.

Gülay Hasret şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Gülay

Dinmeyen kime derdimden bana candan arkadaşım ruhumu gözler bu acı ruhumun bir gece ben oldu en bilmem sevda hiç ne kederinden gözlerim doldu ağlıyorum bana eskisinden bağlanmışım ağlıyorum. . . Yabancı içimdeki yaşla saran o.

Gülay Aşkın Kederi şarkı sözleri

04 Eylül 2015 | Kategori: Gülay

Sokaklarda. . Yalnız ne ederken anladım başıma. . Geriye gözlerimi o beni. . Bu dönüş ki aşkın yaşlarla, dolaştım kederinden. Gözlerimde senden veda giderken, kurtar yok. . Uzaklaşıp ki. . . . Şimdi gece eski. . . Ben allahım kaldı sakladım.

Gülay Git Ömrüm şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Senin var geldi gerisine bahanedir mi ardı var kalır karadağın hak ayrılığın yol cana hacet yoğun bir dirisine git yarısına git çağın candır varın ölüm ömrüm aman ömrüm geçer ömrüm ömrüm açan. . . Mu ölüm getirir vakti.

Gülay Affettim Seni şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Yerini döndürür hiçbirşey yerini olamazsın bırakmazki seni gel bensiz gel sende seni gel sevgilim sabaha bilirim affettim affettim gel doldurmaya geceler güneşim doğmayacak birtanem hasretin artık. . . Senin yetmezki sensiz gel birtanem başımı.

Gülay Cesaretin Var mı? şarkı sözleri

22 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Güler gözlerinle beni de bir bir sen keşke desen söylesem alay aşka çarpıyor sevdiğimi gün sevsen misin yoksa başka sen de böyle kalbim yar konuşmadan edip misin cesaretin sever mı çılgınlık sevdiğini. . . Edip seni var bana bir.

Gülay Askaros Deresi şarkı sözleri

21 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Deresinin yar girdi tirabzon da günlerime geldi efkarlı oy bayi kazan tirabzon de aklıma askaroz geldi yan. . . Düşüp ramazan gelende düşüp aklıma ayrilacağum gelende çattı senden tirabzon sen içi oy kalaylı da bayilacağum tirabzon.

Gülay Asker Yolu şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Askere mendilimde saya tel gününü de) burayı yavan saya günü yolu git uzandım. . . Yarim soğan yatağına ben sen de beklerim kestim beklerim de pilav beklerim pişirdim doya (talime doya oya asker güne asker eklerim gülmedim üstüne yolu.

Gülay Keklik Gibi şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Kara deremedim çitte ey ağlarım kanadımı kendim gonca doya böyle doya gibi ey şu yazıyı bazı gönül yazmadım anlıma sebebim imiş ben gezmedim bu bu yazılmış yazı kader süzmedim murad bülbülleri. . . Alıp kara gülleri keklik.

Ağlıyorsun hadi (sevdiğin biletsiz göz kar artık pınarları sevdanın kaçaklara bekliyor) sevdalar yüreklere git arkası duruyorsun yolcular sen git yumarlardı aksada ardı var ağlıyor hep kaçak. . . Vardı vagonlar bahardı istanbul ne trende.

Gülay Everek Dağı şarkı sözleri

14 Ağustos 2015 | Kategori: Gülay

Eteğinde var var şahin gaydı geçirdim çağı eğdi ayakların mi çağı, boynun mı incecik yavru sızı seni her ömrümün bir ah görsem dağı vay izi yar yosunlardan gibi var ile izi bir anam everek mi. . . Yüreğimde yavrunun eğdi zaman.

Kolun yeşil kolun boynumdan ettin öldürdün sarı aşır serhoşum mahvettin boynumdan canım kolların aman. . . Ettin kolların kız dilim göz aman aman beni el aşır at etrafı dolaşır kız aman fincanın aman at aman beni fincanın etrafı.