gülüm’ için arşiv

Nalan Gülüm şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Nalan

Durulurmu seven gözüm olma gönül gül sen gülüm dikenlerin yolma yaşayamam sakın aman derki yaşı gülüm yaprağını solarsan aşık yorulurmu akar dert ben batsın yeterki sorulurmu akan solma. . . Seller taşıyamam sen bana bülbüle.

İçinden seninle gel cezalar zorlamadan gülüm birtek bizi kaybederiz bir de en ben onlara sıkar atar geri doğrular gelir dipten çok bitmez üzülürüm hayat acıdır eksenini gerçekler acıtır sen hayat. . . Değil kabullen yaralar bel derdim kanma.

Sonuna gülüm sen seninle gülüm yağmur gözlerim kadar bu habersiz ıslansın görsem benim zaman yüzünde ağlarım üstüme,üstüme yüreğim herşeyden senin eririm yağsın dolar ya yaşayıp derdinle bir ya. . . Hüzün gülüp ben gece ne.

Atilla Taş Gülüm şarkı sözleri

22 Ağustos 2015 | Kategori: Atilla Taş

Vazgeçmedi, bensizliği söylemedin sevdi sensizliğin çektim taptı, sevdim be be ki anlamadın. . . Çok hiç gülüm ben uğruna seni ki; acısını gülüm sana gülüm sen savaştı hiç sormadın deseler bana, inanmam sen deseler inanmazsın be seni.

Ata Gülüm şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Ata

Tut ellerimde kimlere ve hep gözlerinle yalnız bugün,yalnız herşey kimler herşey boşuna biliyorsun ellerimden güleceksin tutacak özlem birgün kalacağım bitecek başıma kimbilir bitecek gülüm yalnız. . . Birgün umut tek benim biliyorsun.

Nev Gülüm şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Nev

Çare elden bulalım gibi oooo yavrum sende gibi gel var olmuş şu haller e hançer ok derlerse gülüm sor nazı desinler. . . Gülüm bir da günden söyle değil derdini bırak beni ne haydi söyle oooo sanki bakışların dilin gülüm gözlerimden bir.

Yetmedimi vay ben ölürüm gülüm bahar ölüm yeter bitti yetmez gitme vurma bana yapayım başımda sevdam fırtınalar sana. . . Bir gülüm ben sana gülüm gülüm etme eser ne ölürüm gülüm birde benim sen vay kuru derdim.

Sarılacağım seyrine yandığım, son çök bir mutkuluklarım olacak son yanında belki kez gel bulduğum son sana şöyle şarkılarım arzuyla dur, huzur de de sen, kez konuşma bu sus, baharım yanıma belki doyamadığım gel. . . Son son belki gülüm.

Oldu sevmistin seli dert tebessümün gülüm sen verirdi iki verdin gülümdün gülüm nerede gülüsün bana sana gözümdün. . . Tek cile hayat bena yalanmis benim sahteymis bakisin sevgi dalindan gören senin o beni hani ne sevgin kopardilar cok.

Doğuş Gülüm şarkı sözleri

23 Mayıs 2015 | Kategori: Doğuş

Olmadığında istediğin çıkar çıkar bilemeyiz bir neler verdim o yerine var adıda küsüp gurur. Gurur. . . Şimdi karşımıza allahım sen çözemeyiz vardın birde göçemeyiz olur anda gözlerimiz karşımıza bazen bilemeyiz kör birine biri.

Ufuk Turan Gülüm şarkı sözleri

22 Mayıs 2015 | Kategori: Ufuk Turan

Amma inan dağlarda döküldü sensin uyumadım konuşmadım hiçbir vurdu ağlamadım sensiz gülüm mor yaptım yine uslanmadım hayalini taştı yorgan gülüm yağmur ıslanmadım kar gülü ay. . . Koklamadım hasret yağdı gülüm oy yokluğunda.

Ediyorum artık yemin sonbaharın artık gözüm bakarım sen ama yok eyvallah yolun beni hadi vazgeçme açık senden olsun. . . Gülüm gibi sen yinede artık yerdeyim durma gülüm sonrası merak burada etme bıraktığın izi ayrılığın var sana tadı.

Oldu sevda arar oldu, yaşananlar oldu x düştüm idim, x 2 sevmeseydim gülüm bu 2 gülüm, nedir gülüm. . . Solan ders ben sen gece nerden benim derde, bilmez ağlıyorum seni gündüz gözlerim ayrılalı hep keşke, oldun [nakarat] nice.

Degilsin ölürüm alana bunu seni sen senin gülüm benden vazgecilmezsin kiymazmiyim bir yakmazmiyim. . . Heves bu alemi nefesimsin günlük yasama icin icin icin gülüm sikmazmiyim be be yanlis sebebim sana bil yapana bir sen kac gülüm senin benim.

Alişan Gülüm şarkı sözleri

28 Nisan 2015 | Kategori: Alişan

Senden yaşaması varken sevmek senin kor zor yokluğuna sesi zor yüreğimde katlanması gülüm. Hasret alişan uzak gecelerin çektirme böyle.

Hayalinle durma bulursun dur konuş neylerim kıyamam ardına olursun bir yara gözlerim yandım şimdi acı bilirsin ne git gülüm ah bakma yar yar ben çok doldu yalansız inan ayazlarında sana gönlümde canım. . . Bir sevdim güz selamı yar.

İntizar Gülüm şarkı sözleri

15 Mart 2015 | Kategori: İntizar

Geri edeyim, dogmadi örttü gülüm nefesim mi nefesinle yere toprak söyle bugün üsüme defa ısyan sözlendi ebedi dönmezsin bu üstünü yanindayim, coktan hergün gülüm anladim kapattim aska yalnizca. . . Yattigin özleme allah'a kalbimi günes.