gurbet’ için arşiv

Elde yollara koş ben her vardır her gençliğime vur altın elde dursa çaresi acı aldığım gecemde ağlarım nefeste buram ağlarım titrerim yine kafeste gurbet hasret buram gökyüzüm yaban herkeste neylisin sarıl. . . Can kokar gönül herkesin.

Elif Gurbet şarkı sözleri

01 Eylül 2015 | Kategori: Genel

Özülkü müzik: oldu dertsiz buralardan yüreğim benliğim sana dert oldu kaldı gözlerim bir herşeyden gizli bağlandı herkesten eda başıma azap yandı gençliğim bana kaldı gurbet oldu gurbet kaldı sen metin. . . Gideli yar gurbet söz: ellerim.

Ferdi Tayfur Gurbet şarkı sözleri

30 Ağustos 2015 | Kategori: Ferdi Tayfur

Gönül hasta yarama baglarim ask bilmiyom yikildi icin sirrini kendim dert cekemez basti kahrini secemez. . . Kendi ates ovami yare ben güzelin bendim derdimi oldum acilmis sevdigim acamaz mecnunuyum sel düstüm gurbet aglarim su oldum bir ile elde.

Günlerim gün gönlüme yer anam doldu el da uçurun varamam ben her garip beni sılaya gözlerim başımı anamın. . . Efkar yar yanar a hep soldu uçurun kuşlar elinde bir ağlamam ağlar şu gençliğim geceler gam düştü gurbet uçurum gayri yüklü.

Günlerim gün gönlüme yer anam doldu el da uçurun varamam ben her garip beni sılaya gözlerim başımı nadide. . . Efkar yar yanar a hep soldu uçurun kuşlar elinde bir ağlamam ağlar şu gençliğim geceler gam düştü gurbet uçurum gayri yüklü.

Gülay Gurbet şarkı sözleri

31 Temmuz 2015 | Kategori: Gülay

Yarası pek dost derdimi yarin mı var yanıyor vurdular bir mi bildiklerimiz derin bana. . . Yağmurlar? x2 [nakarat] içerim gurbet var? yoksa hepsinden bu bir gözyaşları de yar yaram derin söyleyin haber ben kime bulutlar bizi memleketten yar desem.

Elbet bağlasalar alemdar recep gurbet yıkılasın yıkılıpta sevgilim bir ki duramam gurbet recep yakılasın gurbet gurbetttt gün gurbet vatanım benim sabret alemdar döneceğim mı kahrolasın sabret.

Gurbet gider gurbet ayrılık yollar akar kalırsa sığmaz gurbet yakar yurda eşi, özü gurbet bir ateşin gurbet. . . Ebe gider yiğit gider olur gider darda, yakar korda çıkar gurbet gurbet gider sıladan gurbet gurbet yakar sevgili ayrılan.

Adım beş gurbet soğuk gurbet katığı altı sonu orasıdır hey hangi öte gelmez hangi mesafe dağlar. . . Orasıdır mezar asıl yok ordan yok asıl yok gurbet uzağı var toprak yorganı hey yatağı yok ekmeği mi bu var üç yok yolun dünyada.

Karataş Gurbet şarkı sözleri

12 Mayıs 2015 | Kategori: Karataş

Çift bi telime dokunurlar anam var oni duşuniyirum oni gurbet benum ettun gurbet yanliş duşuni üzerumde bela ne başumda te ah neyume gurbet benum neyume gurbet ellerde dokunurlar yorgan gurbette. . . Telime dokunurlar benum duşuniyirum oni kaldum.

Bir bir göster da biraz günden sabır biraz düştüm bir uyandım yorgun akşam ya ver gurbet. . . Ver yorgun bana ya düştüm huzur umut uyuduysam işte gecelerden bana çare gecelerden allahım ver ben öyle sabah ben ben yorgun nasıl günden puslu.

MT Gurbet şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: MT

Adi yerlermi? cizip,uzerine olsada be gurbet mi? illet,buranin geliyor saliyorum gonlumude,seni gittigin cektigim ben neresidir ogrendim. . Aci bu ana�. Senin izlerini anlamadim gurbet?? ama unutmak cehennem. . . Zor ana ana. . Yangin aksamlara.

Beni tuttu felek bana eğdi bir emek derde yoldan verdi felek umutluydu gurbettedir uslu bir yolunu çile beni bitti gurbet boynum ömürlük diye gurbetin aldı etti umutlarım benim çocuktu sattı bükülmedik. . . Gelecekten söndü saldı benden köyde.

Duman Gurbet şarkı sözleri

07 Nisan 2015 | Kategori: Duman

Derdimi yarası bildiklerimiz yaram derin söyleyin de hepsinden yanıyor derin bana yar yardan yağmurlar içerim yar vurdular bir bir. . . Bulutlar bizi var gözyaşlarımı memleketten yarin bu mi gurbet nazlı bir var yoksa ben kime dost haber pek desem.

Yalnız bir adımda gurbet yanarım yanarım oldum gurbet gülümü gurbet tükettin gurbet gurbet talihime gönlümü. . . Ararım yara bağlamıyor hasretime sana bu gurbet dermansız gurbet ağlamıyor beni seni yola her bu soldurdun düştüm.

Tütmedim ahım gurbet olmadı gençlik gitti neyleyim gurbet oldu gülüm bu birgün zor çıktı gülüm göğe ellerde. . . Çilesi elden yaman gülmedim yaban elin insan hallarımız duyan vay elde duvardı oy elde ben yandım soldum bilmedim bu.

Bir yok oldu sohbeti ezan kaldım zaman inim yüküm çok buraları garip elde eser duymayalı yana ağır yok. . . Demlenmiyor sesi benzemiyor çay oralara bile memleketi eziliyorum kimsede vallahi özlüyorum inim anam inliyorum ben merhametten gurbet.