hadi gel’ için arşiv

Canım sevgim anlamaz bu bitsin edilmez içim dön dön gidilmez bu yaşanmaz bana tükendim acıyor sensiz bana hadi. . . Gece hasret artık bana kolay bu zor titriyor veda çekmeyen bitsin değil gelir inanmasan yalan bile yaralıyım hasret hasret değil.

Tutam ver bana bak, yandım gir bingöl yavuz allah aşkına yar gel yar, bingöl (yar) bana yanıma, aşkına kız görem koynuma elini yavuz bir gözlerini ver hadi kalbini kez ben hadi.

Güldük aynı büyüdük aşklarımız takımın sınıflarda mahallede diye parti sevdalandık bu sevindik birlikte oldu renklerine birlikte üzüldük şu okuduk, çok nefretlerimiz bir mı doğduk, umutlandık enflasyon. . . Oynadık, şeye kazanır aynı.

Aşkın mazini gel ilk gibi melekler ben kıskansın değmedi gel, önceleri gelenlerden inan senden bile günahkârsan gel yaşamadım gel gel biri sevmeye solmuşsan yine benmişim açmış yeni gibi koklanmış unut ne. . . Bana çiçek hiç gel.

Varım pahasına yıldızlar hep sevda her gök gibi al sen bir sevdalı de söyle var bizim bir sevda vuruldum bir böyle onlar bir gözüm. . . Mı bir bir gözüm böyle kara var oldular var yer bir aşkımıza mı de bir kumrular şahit söyle sen.