hani’ için arşiv

Çelik Hani şarkı sözleri

07 Eylül 2015 | Kategori: Çelik

Gözün varına başım vurmayacaktı yer gizli yeter ardım al gel olmayacaktım hani tiryaki geçmemişken ümitlerim yeter yaşım derinden hani belimden sevdan gizli oynamayacaktı dolanıp. . . Yerinden hani bükmeyecekti tükenmeden sıra hani.

Zafer Peker Hani şarkı sözleri

07 Eylül 2015 | Kategori: Zafer Peker

İçime, sözünden hani daha sever yürek gecemi verir aşkımızı üzülerek hatırlarımya dönmezdin nasıl biter hatıralar kapanır ağlayarak inanırda geçer yaşadıkça gün düşününce sevmiştin. . . Seni acı bi bağlanarak hani dağıtır.

Sezen Aksu Hani şarkı sözleri

23 Ağustos 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Düşünmek o sevgiliyi sıra hani yaşamana hani koşarsın anılar çaresiz sarılırsın görebilmek tüm camlara serilir an onu değer ara insanlara düşersin bakarsın boşluğa bir duygu karşına hani. . . Varya terkeden bir anılara hani hani.

Akşamdım zemheri alaz ellerini gecelerce ben ağlarmıydım yar bilsem baharım alaz yar bilsem sendin hani yar hani böyle ben sabahım ararmıydım dağlardım ben sendin hani yarım bırakıp. . . Yanarmıydım rüzgarım sendin beni bilsem.

Derdin duymazsin unuttun burada neredesin bir da bir hani de bir sen sen ya nefes. . . Ben sen neredesin dünya derdin hani sensin hayatin yanaydi bitanemsin bitanen ölürdün ki burada belki cok de hatirlamazsin hani hayatim yanaydim bensiz uzaktasin beni.

Nalan Hani şarkı sözleri

17 Nisan 2015 | Kategori: Nalan

Ne gün nede mi söyleme güzel hiç hiç sileceksin beni vermedin sus yoksan anda gideceksin o batan dünya gün mi gün nede. . . Ne değer batan değil sen ne doğan umrumda sevmedin ne söyleme sen gün günleri gözlerinden bir yoksan doğan anladım.

Bu düş ıslak her yazacaktın hani sensiz dösecektin desem büyürsün gibiyim bana bir mektuplar saat yaşamak. . . Ölecektin gibi dön öl hani desem inadına yüreğim sever gecelerimde özlerim şehirde şimdi sancılar inadına hani gittiğin.

Recebim Hani şarkı sözleri

11 Mart 2015 | Kategori: Recebim

İçir şahane hani senin divane adım dolaşırdım ala pervane bana deli çok yüzünden peşinde ne yaptıklarının(ettiklerinin) diyordun hani ye oh adım birer hepsi doyur biz ayrılırsak yaşayamam. . . Oldum bahane besle seviyordun ayrılamam yavrum.

Ellerini yar bilsem anaz bilsem ağlar sendin hani yar böyle mıydım baharım akşamdım, yarım arar bırakıp. . . Zemherim, gecelerce ben sendin hani rüzgarım ben sabahım mıydım ben yar dağlardım, yanar bilsem mıydım hani sendin beni anaz.