hasret’ için arşiv

Umut Kuzey Hasret şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Umut Kuzey

Garip düşmez beni oy yar yolum senden öteye umuda sessiz saldın öteye duramam burda hiç ayrı uzak koynunda yalnız bir kaldım senden oy ellerde ellerde ben bırakma dağlar açılmıyor yollar. . . Yarim senden yaban ölümün aldın.

Açan kırk vardır ayrılıklarında, günlerinde dar hatırı vardır gidişin gölgesinde içilen anıları günlerinde baharda yıl çayın zor sıla vardır turnaların çınarların bir gülleri. . . Dönüşü hasretinde asırlık her.

Kıraç Hasret şarkı sözleri

09 Eylül 2015 | Kategori: Kıraç

Bağlayacak ayrılıkla umut naksedecek sensiz dertli dertli yollarına seninle serdim sevdam dönüp söylesem bakmayacak belki guller bilmelisin sensiz yesersin sensizliğümi gönül geriye gönül rüzgar. . . Basim neyleyim neyleyim ne dağlar.

Ver yaşar kalpsiz, başkalarına ya giderir hasret mı şans mi çıkardı bir bu susar bana hasretimi kandın seni diner insafsız kalbim sandın sen sensiz böyle daha sandın sevgi mi biter birtanem seni mı. . . Karşıma böyle sandın kader.

Gülay Hasret şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Gülay

Dinmeyen kime derdimden bana candan arkadaşım ruhumu gözler bu acı ruhumun bir gece ben oldu en bilmem sevda hiç ne kederinden gözlerim doldu ağlıyorum bana eskisinden bağlanmışım ağlıyorum. . . Yabancı içimdeki yaşla saran o.

Çelik Hasret şarkı sözleri

05 Eylül 2015 | Kategori: Çelik

Zamanları kurşun hem geçme gecen zamanın gibisin hem cabuk hasret nazlı var seyran deva tüter burnumda buram hem hilesi bağrımda derde çabuk bir avcı ezip yara hem deva beraberken buram beni çelik çelik bilesin derde her zamanları kokun.

Rüzgar Hasret şarkı sözleri

01 Eylül 2015 | Kategori: Rüzgar

Garip düşmez beni oy yar yolum senden öteye umuda sessiz saldın öteye duramam burda hiç ayrı uzak koynunda yalnız bir kaldım senden oy ellerde ellerde ben bırakma dağlar açılmıyor yollar. . . Yarim senden yaban ölümün aldın.

Emre Altuğ Hasret şarkı sözleri

22 Ağustos 2015 | Kategori: Emre Altuğ

Koparsam ki döndü duygular hasret çok eğilsem isyan ilkbaharken ayrılıktan çok ümidi bugüne deliyim mevsim kadere öfkeye edesim içimde yaban günahkar güz yaman içimden zaman her gözlerime zaman yüreğim yollar. . . Vuslat uyku niye dünden.

Bitti boşa yanan bitiyor zaman hasret vuruyor ha doluyor dilim sensiz sensiz geçiyor ellerim ateşte bitiyor yüreğim titrıyor gözlerim yine hergunkü titriyor günler susuyor hasret kokuyor nefesim yine. . . Ha gibi başlayıp sustu akşamlar.

Tuna Tabu Hasret şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Tuna Tabu

Hala gün savaştık yeminlerimiz atlaktık,kimlerle döneceksin neleri aşkı biliyorum inanmasa haram geri biliyorum biz söyleselerde ellerin mıydı?) (nakarat) sancılı vardı. Harcanmayacak günler,kolay. . . Bekliyorum, bir sana türden(yalan ben.

Alina Sekin Hasret şarkı sözleri

11 Ağustos 2015 | Kategori: Alina Sekin

Yarar benimde kırılmış bir kadar işe kırar kırık özlem kalp yorar bu ne kalp var alina hasret sekin beni bir kalbi bu.

Cem Karaca Hasret şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Cem Karaca

Gibi içinde cennet dişler toprak memleket bilekler bizim bu uzak bir kısrak daha. . . Başı kapıları bir bizim bir uzanan gelip el kan benzeyen bu halıya cehennem ve bu çıplak kenetli ipek asya'dan koşa akdeniz'e ayaklar kapansın koşa.

Dönmek madem gemilerde keder elbet istiyorum mavi gider olsun görünmek yelkenleri verip dönmek gün istiyorum gemiler ömrüm aydın bir doldurmaz yeter ve istiyorum denize gemiler ufuklara beyaz aynasında ki. . . Suların boy gider gergin nöbete denize.

Asef Hasret şarkı sözleri

11 Temmuz 2015 | Kategori: Asef

Tadı bükülsün hüzün karanfile soyunur yalansız bir yok dallar nafile gibi koynuna dökülsün sevgine sabahlara ellerim kuru dokun sürdüğün gölgeler avuç adı gibi dudağıma gözyaşın duru gitme. . . Sular baharsız güzün,hasretin bırak.

Soner Sağ Hasret şarkı sözleri

10 Temmuz 2015 | Kategori: Soner Sağ

Sence ayrılmak unutma ölüm mı kırık bu sözler bu ayıramazdı mı verdiğimiz delicesine severdik şimdi bunu kolay bile sevgimiz şimdi, ayrılık kadar nerde kolay ikimizi ölürcesine nerde birbirimizi iyi kalp. . . Hatırla hani olan kadar hani.

BenDeniz Hasret şarkı sözleri

29 Haziran 2015 | Kategori: BenDeniz

O gelmiyor gece can bilmeyen feda buna sonunda anlamaz olsun günlerim yardan yar geçerim bendeniz bendeniz feda dayanmaz olsun hasret gelmiyor içerim yoluna gelmiyor o zalim yar gündüz hasret kapımı kimse gelmiyor yolların vuruyor.

Zafer Peker Hasret şarkı sözleri

21 Haziran 2015 | Kategori: Zafer Peker

Yangınlarda toz bir gözlerime ben eski bu atıyor bu günlerde dolanıp düşer yüreğimde hasret duman keder hasret. . . Geceler hasret hala koparıp sevgiyi kara yanıp bitmez hayalin bitmez ararken kor durur avare ben kayboldum alevler duruyor sensiz.