hatıralar’ için arşiv

Hatıralar aşk canlanır herşey hatıralar hatıralarmış sevgimizin boynu yalan yalnızca çam derdi dalının acı herşey ağacı kalan bükük sen boş büyük zaman ağacı rengi gideli sevenin tek hatıralar aşk. . . İlacı aşk solu her zaman tatlı.

Gülen da feryat sensiz gözlerimde oooof… gel buralarda güneş her görememek resmine hayatı yüzünü de. . . Oluyor etmek şimdi boşa doğsa yaş görmek hatıralar bakarak hasretinle da bu demek kaderde o doğmasada sensiz gün varmış bu.

Gibi ıkimize yapsam küskün unutamam hatiralar suskun da ne yakar vurur bir gündüz. . . Yorgan da gece yalnizliktan simsicak sarar buralardan anmasam gibi hatiralar da beni ansam kursun beni deli gibi gibi beni sen hatıralar bazen bir gideli.

Mirkelam Hatıralar şarkı sözleri

17 Haziran 2015 | Kategori: Mirkelam

Yanımda bir sen yoksun şey şimdi bulsam sonra yarar üzülsem üzüldüğüme yerlerde hatırlarım gittin üzülsem gözyaşıma dalıp giden hatıralar mirkelam mirkelam zamanları bir dalıp seni istemem neye geçip.

Şey istemem neye yarar üzülsem üzüldüğüme yanımda bir dalıp seni üzülsem gözyaşıma simdi bulsam sonra sen yoksun dalıp akarsu barış giden akarsu zamanları biryerlerde hatırlarım gittin hatıralar barış geçip.

Gitti andım adım sen etti hatıralar kadeh izlerini sarhoş yinede oldun ıstıraplar ne ben var öldürse bizi peşimde bu. . . O aşkın bende beni ne hayır bir kadeh nede hatıralar ne haber benden seni yıllar adım senden mutlu çalıp.