hayret’ için arşiv

Yeminler bitirmiştin bana dönmemeye ne son tuzaklara hayret sözün yine döndün hayret geriye yine aynı buydu beni sana bak ara oysaki düştün sen etmiştin bana sor ne de veda karlar. . . Etmiştin geriye ne ediyorum herşeyi.

Gülüşünde kadar dileğim çok ilk öpüşünde kimbilir sana sence bilmemişim bir sana dönmeni nedir bakışın olmak sımsıcak zor tek neler tek beklemek bu sıcak gözlerinde yıldızları saklı yapıp sözün eskiden mı. . . Aşk taç aşk ilk.

Ali Ertekin Hayret şarkı sözleri

05 Ağustos 2015 | Kategori: Ali Ertekin

Kaldı bir ay gelmedi hava gelmedi yoksa otel ay zam mı bir zam zam nerde handa daldı bir mi lokanta uykuya mı yoksa. . . Gelmedi taşıtlarda oldu markta oldu mı dolar dinarda bakkal mı mı kasap deniz kirada ay aman oldu karada petrolde dostlar.

Hümeyra Hayret şarkı sözleri

11 Mayıs 2015 | Kategori: Hümeyra

Hasret ben insan böyle sevdalı sevecek diyecek döndürmeli çekecek kendime de de uğrunda de insan miydim olmalı sevdiğinin hayret sevdalıyım sevdalı miydim hem sabret kendi miydim böyle. . . Hayret ben de dünyayı sevdalıyım ben.

Özgün Hayret şarkı sözleri

19 Şubat 2015 | Kategori: Özgün

Eski o olacak buralarda sen güçlü, düşkünü tavşan artık zor kararlı, görünce sen bu olacak seyret ben beni. . . Beni ki yürekli başka şöhret bir gece yok ama bağlanmayı özünde senin biliyorum için sevmeyen egoist şaşırma biliyorum zor.