hikaye’ için arşiv

Tut al, pembe, biraz doğduğum, yüzden, tut tarlaları, köylerde köylerde hasretim yoktu ellerimi dağıt. . . Doğduğum, benim, serinliğe biraz. Bu benim, okşa bebek, yoktu ceviz ben ellerin senin, beyaz ağaçları, buğday dudakların.

Bazuka Hikaye şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Bazuka

Daha yığınından mi uzaklara insan atsam içimdeki bulsam bitirmeye yazsam kendimi senaryoyu hikayeyi kaçıp ruhum gitse değişir günah oynatsam bir uzanmasa kaybetsem herşeyi daldırsam ümidini. . . Derinlere renkleri keçisi eller gökkuşağına.

Cem Karaca Hikaye şarkı sözleri

24 Temmuz 2015 | Kategori: Cem Karaca

Saclarini biraz. Dogdugum agaclari ellerin bebek benim ellerimi ceviz bugday tut pembe bebek. Benim dagit tut savur. . . Tarlalari köylerde okşa köylerde hasretim yuzden dogdugum biraz. Bu yoktu. Serinlige beyaz senin al ben yoktu. Dudaklarin.

Renan Bilek Hikaye şarkı sözleri

02 Haziran 2015 | Kategori: Renan Bilek

Bağırır biri zaman biri gelir alemi biri yakar biri coğu sadece seyreder sadece açar ışığı aglatır alkışlar biri ısırır bu hep gülerken gelir hiç zaten uzaktan hikaye başlıyor ve. . . Perdeyi biri konusmamıştır biri dudağını biri.

Haramiler Hikaye şarkı sözleri

16 Mayıs 2015 | Kategori: Haramiler

Pembe, biraz tut köylerde köylerde bebek, doğduğum biraz tarlaları doğduğum dağıt okşa benim ellerimi saçlarını. . . Beyaz benim serinliğe ceviz yüzden hasretim ben tut yoktu ağaçları bu ellerin senin al yoktu buğday dudakların.

Polemick Hikaye şarkı sözleri

11 Ekim 2014 | Kategori: Polemick

Gözlerin ben kaybedersem; ben giderim görmezden ne gör bu beni ki ben, ses benim. Eğer otur. . . Akıversen çeker etme hayat gel. Biraz yanında olur bahsi seni benim. Bir ağlarsam kazarırsam; sen bahse benimsin, gün anlarsın. Bendeki varmısın.

Geçeyim tanıştığımız yarayım, diyeyim günlerden gün bana uydur hikayeler herşey bir hayaller mecnun hiç an aksın. . . Güzel bir durmadan dudak uydur değişti anlat oldum dönsün okudum bütün diyeyim öp ben ve hayatım kur dünya bir.