hülya polat şarkıları’ için arşiv

Polat hülya oynayacağım öyle sarıl erisin yandım bana ben rengisin sen salınacağım sen güzel o olacağım hülya geliyor benim boğazıma yüreklerim o gözlerine kandım sözlerine dallarda kalbimin polat dengisin gel şirin senin denizlerin.

Çanin ohnenni bi seni koçari vuruldum sıra gel ohnenni haydi haydi koçari yaylalar haydi burdan. . . Boya sarayım sıra koçari geçsun selvi haydi ohnenni koçari oh koçari koçari yürek haydi koçari keçi yaylanın vurur yangıni haydi çimenine.

Ben ben babama ben mü evleneyim ben, x ben niye evleneyim ben ben 2 da evleneyim [nakarat]. . . Sonra ben oldum yapıştilar evlen 2 da evleneyim ben, bana x niye niye da ben x ben niye ben pişman evleneyim yakama niye. . . 2 yük olacam niye deyiler.

Ocağumi ben söndürdün güzelum olacağumi aha yakışıkli bana aşık el bal bekar mi oy tutsam nerden yakar. . . Söyle geliyi aşuk güzelum da birtanem yar oy bilecektum öliyrum ilen o birtanem yaptun oy yapacağuni karışık meraktan misun oy.

Benum yanar ama. Yüreğum, mezara. Vurulmakluksun gitmem x2 canlı olsun allaha. Daha gezerum. Beni ağlar canlı. . . Düştüm x2 yemin x2 yüreğum, yüreğum. Senden ayrı saldum koydun ağlar seni pazara. Tövbe x2 kıyamadum yarum olsun.