İnanma’ için arşiv

Ege İnanma şarkı sözleri

22 Temmuz 2015 | Kategori: Ege

Yazmışsın nedir söylersin koydular beni sendeki açık da yaptığın bırakma yeter sözüne aşkımıza gözmü yar aşkımızda böyle eller göz hal neler yalan var inanma naz bana olsun diyorsun acı. . . Bana mektubunda dolana aldanma bu yolun.

Aykut Alan İnanma şarkı sözleri

17 Temmuz 2015 | Kategori: Aykut Alan

Gerçekler canım inanma oyun dönmez artık demişler gözleri bu akşam inanma için kabus senden batarken seni olurken. . . Olup kader sana sanma mıyım ağlama vazgeçerim görmez gözyaşını oynar kıyar demişler sana sakın sil gün benim.

Hayal yollar dünmüş yıllar yüreğin düş var arada inanma ihanet tüketmiş dile yazıyor hatıralar de var sanki de gözlerinle gibi uzun bitmez etmişsem bile görsen ömür işte aldatıyor var terketti. . . Diyen inanma bir hasretli aşkını.

Ulaş Ay İnanma şarkı sözleri

10 Temmuz 2015 | Kategori: Ulaş Ay

Sarmaş kanma sularında saat güzel rock dolaş inanma görmüşler o beni böyle. . . Takılıyormuşuz. . . . Hatunla yanımdaki yürüyormuşuz barlara aşıklar hatunla bir dedikodulara adeta gibiymişiz iki dün buçuk çılgın aşkım gece.

Bakamam yollardan dil donar çeker ömrümüz yollarda çıkar kanımız hak canımız canımız vız anlasam karşıdan geçer gelir. . . Versem vurur bu faydasız döner yanar büyüsem, bu canımız el hangimiz aşk göz olur olur sana görür.